Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miként kezdjek hozzá?

Miként kezdjek hozzá?

Figyelt kérdés
Szeretnék csinálni valamit a zene terén, énekelni nagyon szeretek, gondoltam magánének órákra, vagy esetleg zongora órákat vennék. Jó lenne egy ilyen "garázs bandában" zenélni, ott is lehetne fejlődni, dalokat feldolgozni, csak sajnos a baráti körömben nincs senki akit ez érdekelne. Mit tudok így csinálni? Előre köszönöm a válaszokat! 16/L

2015. nov. 1. 08:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Az hogy a zenére játszol, ilyen cover szerűen, vagy ha úgy van, akár egyyedül is összerakhatsz egy zenét. Talán elég hasznos lehet neked a guitarpro alkalmazás, ingyenes változata ennek a tuxguitar, azzal meg tudod csinálni a zenei alapot, és rá tudsz énekelni. (kicsit műanyag hangjuk van)
2015. nov. 1. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia! :)

Ha énekelni szeretsz, és jól is megy, akkor mindenképp érdemes vele foglalkozni. A magánének tanár nagyon jó ötlet, szerintem mindenképpen kezdj el járni valahova.

A hangszer szerintem elég fontos, akkor is, ha énekelsz. Szerintem mindenképpen válassz valamit, még ha az ének nem is jön be. Például gitár. Azzal többnyire bármilyen zenekarban el tudsz helyezkedni.

Én három hangszeren játszom, és énekelni is nagyon szeretek. Én is ezzel szeretnék foglalkozni, de a zene tudás szerintem nagyon fontos.

Sajnos a zenekaros dologban nem tudok segíteni, mert nekem vannak ismerőseim, akik zenekarban játszanak, így el sem tudom képzelni, hogy mit csinálnék, ha ez nem lenne. Talán keresnék valakit, aki egy kicsit jártas a témában. Az sem baj ha nem a barátod, vagy nem ismered annyira. Egy próbát megér. :))

Remélem, hogy segítettem, és ha van még kérdésed, akkor nyugodtan írj. Sok sikert kívánok! :))

16/L

2015. nov. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!