Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a véleményetek a Kárpátia...

Mi a véleményetek a Kárpátia zenekarról?

Figyelt kérdés
2010. márc. 18. 15:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
59%
Az, hogy nem a zenéjük miatt futottak be..hanem a szöveg miatt, mint majdnem mindegyik nemzeti rock zenekar... A basszusgitár témái ugyanazok, és nagyon egyszerűek, ráadásul pengetős módszer, pfúj.:S, a gitár kvintelésekből, esetleg egyszerű akkordbontásból áll, és nagyon gyakran ismétlődik ott is minden..én utálom őket..
2010. márc. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
9%
és a gitár miatt szólod le őket? szerintem a mondanivaló sokkal fontosabb...
2010. márc. 18. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
20%
Akkor írjanak könyvet...
2010. márc. 18. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
56%

16:11


Vagyis te inkább azért szereted őket, mert undorítóan primitív hatásvadász szövegeket ötölnek ki, amikkel a 15 éves mélymagyarok érzelmeire próbálnak hatni?


Zeneileg és mondanivlaó szempontjából is primitív. Nem szokásom zenei ízlés miat leszóli valakit, de aki ezt a zenekart komolyan tudja venni, az tényleg idióta.

2010. márc. 18. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
46%
Egyébként kábé minden második héten felteszi valaki ezt a kérdést, így elég nehezemre esik elhinni, hogy nem kaptál rá találatokat, mielőtt feltetted.
2010. márc. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
16:50 Megkérdezhetem, hogy te milyen zenét kedvelsz?
2010. márc. 18. 19:07
 7/13 anonim ***** válasza:
72%
Igen egyébként teljesen primitív zeneileg és szöveget tekintve is.. épp ezért nem tudom hogy lehet egy ilyen zenekart szeretni..
2010. márc. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

19:07


Most soroljak fel millió előadót? Vagy mivan? Nemértem. Bármit, ami igényes, és van mondanivalója, vagyis közvetít művészi értékeket.

2010. márc. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
21:145 Nem azt kértem, hogy sorolj fel millió előadót, hanem csak 1-2-t, de látom ez is nehezedre esik vagy nem jutott el a tudatodik, hogy mit írtam.
2010. márc. 24. 06:22
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egy nagyszeru zenekar, a mondanvaloja a fontos, nem tudom, hogy mi primitiv abban, hogy a magyar nemzetet ert igazsagtalansagokrol enekel, a szep magyar hazarol....

Komolyan, adjatok mar okot, hogy miert lenne primitiv....

Szoruljon mar beletek is egy kis nemzeti erzelem, a Karpatia nem rasszista, nem enekel mas nemzetek iranti gyuloletrol, NEM SZELSOSEGES...

En sem vagyok jobbik parti, eddig a Fideszt szerettem, meglatjuk most mi lesz...parttol es ideologiatol fuggetlenul a Karpatia szamai a magyar emberek szivehez szol...fogy a magyar, egyre kevesebben vagyunk, szetszorodva, hatarokon belul es tul, amerikaban, kanadaban mindenhol, nincs semmi osszetartas, tobbek kozott a Karpatia erdeme, hogy az emberek kezdenek kicsit elgondolkodni, es maga az, hogy tobb ezer ember a koncertjukon eggyut enekli a szep dalokat, es kozos erzelemmel jonnek oda: ez a szep dolog.

UI.: Primitiv Gyozike, Kozso meg bandaja....

2010. júl. 14. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!