Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a véleményed a Kárpátia...

Mi a véleményed a Kárpátia zenekarrol?

Figyelt kérdés
Kérek mindenkit csak kultúráltan de nyugodtan lehet negatív és pozitív válaszokat is írni. :D
2010. márc. 8. 18:40
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
36%
Meglehetősen hungarista beállítottságú. A zenéjük egyébként tűrhető.
2010. márc. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
61%

A véleményem ennyi: "muhahaha"... :)

De legalább röhögni lehet rajtuk, meg a "nemzeti pop-on", amit játszanak. Szánalmas és nevetséges, buta zenét játszanak, még butább szövegekkel.

A népdalfeldolgozások nem lennének rosszak, ha nem ez az énekes "énekelné" őket, aki kb. két hangot képes kiadni magából, azt is recitativóban, illetve ha nem butítanák le az egészet dob-basszus-gitár összetételű zenekarra. Semmivel sem színvonalasabbak, mint a Tankcsapda. 13-17 éves korig jó rá sörözni, aztán ki kéne nőni belőle.

2010. márc. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Aki hallgat Kárpátiát elítélitek emiatt?
2010. márc. 8. 19:03
 4/24 anonim ***** válasza:
57%
Egyáltalán nem ítelem el mivel én is közéjük tartozom (és nem "nemzeti pop" "hanem nemzeti rock") Nekem tetszik amit csinálnak a szinpadon. =)
2010. márc. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
62%

Én leszarom hallgatja-e valaki. Akinek jól esik hallgassa, de én nem nevezném tűrhetőnek a zenéjüket. Ami amellett, hogy nemzeti-rock, még ugyanúgy popzene is. Tehát a nemzeti-pop megnevezés korrekt.


[link]


"Pop music has absorbed influences from most other forms of popular music, but as a genre is particularly associated with the rock and roll and later rock style."


"Form in popular music is most often sectional, the most common sections being verse, chorus or refrain, and bridge."



Tehát a popzene nem egy külön műfaj a rock mellett pölö, hanem a komolyzene (art music) ellentéte:


"In this regard, art music is frequently used as a contrasting term to popular music."

2010. márc. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem jók, néhány dalukkal nem értek egyet, de egyébként szeretem őket,hallgatom őket(itt megjegyzem független vagyok...). Bár a népdalokat melyekbe a csaj énekel, én jobban énekelném hehe:)
2010. márc. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
51%

"(és nem "nemzeti pop" "hanem nemzeti rock")"


Nem érzed az áááááthalláááááást? :P Rockzenének hívják magukat, mégis kb. annyi közük van a rockhoz, mint a Hooligans-nek. Tegnap pl. röhögtem egy sort, mikor egy lemezboltban nézelődtem, és megláttam a Kárpátia összes lemezét Auth Csilla, Győzike, és Bárány Attila között. A polc felirata: "Magyar pop".

Ezt tedd zsebre, kispajtás!

2010. márc. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
48%
A Kérdezőnek: miért ítélném el? Egyszerűen megállapítom, hogy vagy 13-17 év közöttiek, vagy agyilag nem voltak képesek továbbfejlődni. Aki Kárpátiát hallgat, számomra ugyanolyan, mintha Kadlott Karcsit hallgatna. Ha neki ez tetszik, hallgassa, de attól még nem lesz értelmes zene.
2010. márc. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Nekem úgy tűnik teljesen mintha (és szerintem így is van) aki Kárpátiát hallgat szerinted egy idióta ember.
2010. márc. 10. 07:23
 10/24 anonim válasza:
0%
Nem hallgathat mindenki bódi gusztit, vagy britney spears-t. Nem?
2010. márc. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!