Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a véleményetek Lana Del...

Mi a véleményetek Lana Del Reyről?

Figyelt kérdés
Zenéjével, eddig megjelent albumaival, stílusával, mindennel kapcsolatban írhattok. :)

#zene #stílus #Lana Del Rey #Elizabeth Woolridge Grant
2015. nov. 12. 21:05
 1/9 anonim ***** válasza:
72%
Semmi. Nem viccelek. Semmi kiemelkedő nincs benne, nem mondom, hogy rossz, de nem is olyan jó...
2015. nov. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%

Lana Del Rey nagyon szép, jó a zenéje is, személyiségként is szimpatikus nekem, de sokáig nem szeretem hallgatni, mert lehangol.

Összességében véve jó.

2015. nov. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
66%
Nekem sincs véleményem róla, semmi különleges nincs benne, ami megfogott volna.
2015. nov. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
23%
Nekem nem tetszik a csaj. Maga a stílusa! Elég lehangoló.. a zenéi is bénák...
2015. nov. 13. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
85%
Tetszik a hangja, őt magát pedig dugnám.
2015. nov. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
90%

Nálam ő a Number one*-* Komolyan példakép kategória:) Még azt is merném rá mondani, hogy a 21. század legjobb énekesnője^^Szerintem gyönyörű dalokat ír és nagyon tud énekelni...az élő előadásai egyenesen zseniálisak <3 Rengeteg "énekest" hallgattam már, de egyik sem tudta annyira átélni és annyi érzelemmel előadni a dalait ,mint Lana :/ Véleményem szerint sokkal-sokkal többet törődik a rajongóival, mint bármelyik más "sztárocska". Nála teljesen természetes a puszi/ölelés/közös kép/beszélgetés...úgy tekint ránk, mintha a családja lennénk. A kedvenc albumom a Born to die (itt a legjobbak a dalszövegek...ezen lévő számok közül is az Off to the racesnek van a legkiemelkedőbb dalszövege

) Rengeteg kiadatlan dala van, ami versenyez színvonalban a kiadottakkal. A kedvencem a Tired Of Singing The Blues...az Grammy díjat érdemelne komolyan (zseniális dalszöveg, zseniális zeneileg is és abba a számban annyi érzelem van.) Amikor először hallottam a hideg futkosott rajtam és sírtam:') Szerintem elég egyedi stílusa van, nincs hozzá hasonló ember :) 12 éves korom óta teljes függője vagyok a csajnak :) Rá tényleg lehet mondani, hogy megérdemli a hírnevet, megérdemel mindent, mert ő tudja mit csinál és egyszerűen egy szót lehet arra a nőre mondani: egy ZSENI <3 örökké szeretni fogom

2016. jan. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
84%
Imádom Lanát. Nagyon.
2016. jan. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Azakikivancsiegycsaj válasza:
79%
Kesz csoda♡
2017. aug. 9. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
79%
Nagyon szeretem, allandoan az o szamait hallgatom. Egyszeruen <3
2017. aug. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!