Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Üdv! Hogyan csináljam? (Lent...

Üdv! Hogyan csináljam? (Lent van! )

Figyelt kérdés
Nah az a lényeg hogy szeretnék egy saját rock bandát alapítani, (8. végén) és kéne pár tipp hogy milyen hangszerek legyenek benne. Mert az alap dob, gitát, basszus gitár benne lesz, de nem tom hogy még mi. Mert a tcs pl ezzekel is arat! :) de nem akarok teljjesen olyan lenni mint a tcs. Ja és nem tudom hogyan írjak szöveget... mert már sokszor nagyon jó szöveg is esembe jutott, de olyankor amikor papir toll sincs a kezembe és gyorsan el is felejtem... :/. Ja! És hol tudnék basszus gitározni tanulni? Lehetőleg 8 kerben vagy a közelében! Előre is köszi, és bocs hogy egyben több kérdés is van! Előre is köszi a válaszokat!

2015. nov. 22. 17:12
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem tudom milyen hangszerek kellenek még.

Viszont biztos van zeneiskola a közeledben.Ha gitározni akarsz elvileg még szolfézsra se kell járnod.Vagy menj magártanárhoz.

Remélem segítetem.

2015. nov. 22. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Heló!


Olyan hangszer legyne benne, amilyet Te, Ti szeretnétek. Ezt a bandának kell eldöntenie, hiszen meg kell határoznotok, hogy mit szeretnétek.


A Slipknotban 9 tag van, de vna oylan banda, ahol csak kettő. A tagoktól függ minden. Ismerke oylan bandát is ,ahol cska gitár van, és remekül szólnak. Ahogy olyan folkmetalt, amiben hegedűn, furulyán kívól még 4-5 hangszer van.


Akár atelefonodra is felmondhatod az ötleted, ha nincs nálad papír és toll. De, ha komolyan akarsz ezzel foglalkozni - és nem fellángolás szintjén, ideig-óráig, akkor igenis vigyél magaddal rögzítő eszközt.


Habeírod a google-be, hogy basszusgitár oktatás 8. kerület", kiad egy rakat találatot. Neked kel lváalsztanod, melyik felel meg. Esetleg keress fel pár bandát, ahol jó a gitáros, hogy nem tanít véletlenül, vagy tudna-e segíteni.

2015. nov. 22. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! De azért szerintetek még mi lenne jó hangszer egy rockbandába ami nagyon odaütne? :) És még 1x köszi!
2015. nov. 22. 17:34
 4/5 anonim ***** válasza:
77%
hammond
2015. nov. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi az ötletet! :)
2015. nov. 22. 17:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!