Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Üdv! Milyen gitárt vegyeķ?

Üdv! Milyen gitárt vegyeķ?

Figyelt kérdés
Szeretnék elkezdeni gitározni. Punk-rock rock n roll. Valahogy úgy ahogy a tcs. :D és szerintetek akusztikus gitárral kéne kezfdenem vagy egyből basszus gitárt vegyek? Mert nem szeretnék elektromost egyenlőre, de ha úgy lenne a legjobb lehet. Szóval az a kérdés hogy milyen gitárt vegye? Akusztikus, basszus, elektromos? És esetleg ha tudtok olyat hogy hol vehetek jó áron is akkor tudnátok adni címet/linket. Ha picit használt az se baj. 40ezer a maximum határ egyenlőre. Előre is köszi a válaszokat! :)

2015. nov. 22. 20:44
 1/10 anonim válasza:

Én elektronikus szólógitárral kezdeném a helyedben a tanulást. Epiphone, X-cort, ilyen márkák között kezdenék nézelődni ;)


Aztán ha már nagyon megy a basszizmus is, akkor nevezz be egy Ibanezre :)

2015. nov. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! Ez szerinted jó lesz? [link]
2015. nov. 23. 07:13
 3/10 anonim válasza:
Nekem tetszik! :)
2015. nov. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szia :)

Elöbb azt kell eldöntsd miyen gitárt szeretnél, mert a basszus nem egyenlö az elektromossal :) Akkusztikus kilöve, mivel nem olyan stílust szeretnél tanulni.

2015. nov. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
És szerinted melyik lenne egy teljesen kezdőnek? Mert találtam jó akusztikus gitárt olcsón mindennel és egy ismerősöm azt mondta hogy akusztikussal kéne kezdenem mert az egyszerűbb és gyorsabban meg lehet rajta tanulni játszani. És egy basszus gitár mennyibe fájna? Mert sajna pénz függő hogy tudok -e venni. És egy elektromos gitár? Úgy kb-ra. Ha használtan venném pl jófogáson akkor az nagy hülyeség lenne? Még egyszer köszi! :)
2015. nov. 23. 16:22
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Sztem ezt olvasd el, nagyon sokat fog segíteni :). A két hangszer (basszus v elektromos), nagyon különbözik, nem is az a szerepük egy zenekarban. Szoval előbb te kell eldontsd, hogy neked melyik hangszer áll Közelebb, mert a ketto nem ugyanaz. Remélem valamennyit segitettem. :)
2015. nov. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
2015. nov. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!! :)
2015. nov. 24. 07:21
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Először is: mindenképp elektromossal kezdj és mindenképp használtat nézz, gsfanatic-on nézelődj. Márkákból pedig Epiphone, Squier-t tudnám ajánlani. Esetleg Cort, ha találsz olyat, mert a Cortok leginkább metal gitárok. Erősítőből pedig én a Marshall MG szériát tudnám ajánlani, esetleg Vox VT vagy bármelyik Peavey. Erősítőből 15W-nál nem kell több még neked.
2015. nov. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat!! :)
2015. nov. 24. 16:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!