Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Lassan már egy éve keresek...

Lassan már egy éve keresek egy bizonyos régebbi zenét. Valaki ismeri esetleg? Infók lejjebb.

Figyelt kérdés
Nem tudom pontosan, hogy milyen régi is lehet pontosan. 5, vagy akár 10 éve is lehet már annak, hogy láttam a televízióban. Ilyen téren sajnos nem a legjobb a memóriám :/ A hangzására nem nagyon emlékszem, a képi világból viszont nagyjából egy-két részlet megmaradt. Két srác volt benne (talán lóháton?), és egy lány, akit csuklyával a fején átvezettek egy hídon. Ha minden igaz rivalizálás folyt a két fiú között, de ez már inkább csak feltételezés, mintsem emlék. Tudom, hogy nagyon kevés kritérium, de nagyon meg szeretném megtalálni. Egy elég fontos életszakaszomban volt jelen, és jó lenne viszont látni... Ha valakinek beugrik valami ilyesmi, annak nagyon megköszönném, ha írna :)
2015. nov. 25. 19:43
 1/1 anonim válasza:
szerintem ez az https://www.youtube.com/watch?v=dD5y_dYW_ys ha még keresnéd :DD
2017. máj. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!