Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Üdv! Gitárra lehet ragasztani...

Üdv! Gitárra lehet ragasztani képeket? (lent kicsit bővebben! :D)

Figyelt kérdés

Az a lényeg hogy veszek egy gitárt és szeretnék rá tankcsapdás képeket stb. és tankcsapdás matricát az istenért nem találok... :\ És pengetőre? Mármint hogy vékony lenne a papír amire nyomtatnám, és nem lenne hólyagos meg semmi és befóliáznám. Az mennyi ideig tartana + akadályozna? Ja és a képeket úgy hogy van maga a gitár test (akusztikus) és mondjuk egy tenyérbe való méretű kerek kép lenne amin a tcs logója van.

Előre is köszi a válaszokat!



#zene #Tankcsapda #gitár/pengető
2015. nov. 27. 23:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Pengetőre nem tanácsolom mert akadályoz de magára a gitárra szabad :)
2015. nov. 28. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! :D
2015. nov. 28. 11:08
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Gitárra lehet, de csak ésszel. Szóval a papírra nyomtatott kép+technokol vagy pillanatragasztó nempály, mert egyrészt nem lesz szép, másrészt kárt is tesz a gitárban. Szerintem inkább menj el dekorboltba, és nyomtattass matricapapírra, vagy ha van nyomtatód, tudsz ahhoz is öntapadós papírt venni. Az sokkal elegánsabb megoldás, ráadásul nem károsítja a fényezést,és bármikor leszedhető.
2015. nov. 28. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :D
2015. nov. 28. 18:03
 5/6 anonim ***** válasza:
Soha nem értettem miért kell egy gitárt így meggyalázni
2015. nov. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ez nem meggyalázás hanem csak egy kis díszítés, és nem agyon csicsázom csak hogy legyen rajta valami plusz! Azt én se értem hogy egyesek miért viszik túlzásba, de én összesen 2 max 3 matricát tennék rá higy ne csak sima fekete legyen. De inkább csak 2. És már megvan hogy hogyan. Csak az alján lesz egy és a teteje és a közepénél. Sztem nagyon jó lesz! :D amúgy csak ennyi. :D
2015. nov. 29. 20:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!