Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Taszító, ha egy lány ilyen...

Taszító, ha egy lány ilyen zenéket hallgat?

2015. dec. 3. 18:52
 1/8 A kérdező kommentje:

https://www.youtube.com/watch?v=wMBWl-gSIJ4


Ha már nem kamasz, hanem felnőtt nő, és nem látszik rajta

2015. dec. 3. 18:53
 2/8 anonim válasza:
Nem taszító, menőség. Számomra az lenne a taszító, ha ilyen igénytelen tuctucot meg rádióslágereket nyomatna. Persze ez ízlés kérdése, de ugye köztudott, hogy az én ízlésem az etalon. :p 27/F
2015. dec. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
45%
Önmagában, hogy ilyen zenéket hallgat, az nem, de ha olyan típusú férfiakat keres, mint akik a videóban vannak, akkor jobb, ha messziről elkerüljük egymást a lánnyal.
2015. dec. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Nekem ez a kedvencem nőként :D


https://www.youtube.com/watch?v=Rl6fyhZ0G5E

2015. dec. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én 3-massal értek egyet, maga h ilyeneket hallgat azt l**eszarom, de ha hasonló férfiakat keres és életstílust él akkor jobb ha elkerüljük egymást jó messzire.
2015. dec. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Felnőtt nő már tisztában van az értékeivel és nem itt kér megerősítést, vagy kritikát.
2015. dec. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A taszító az túlzás, de biztos vannak olyanok, akiknek ez negatív tulajdonság lenne. Ha valakinek más a zenei ízlése, az szerintem egy közömbös dolog a legtöbb ember számára. Ha csak nem él valami előítélet az adott műfaj hallgatói kapcsán a fejében. Talán a leggyakoribb a Sátánizmus és a metál összekapcsolása :D

Viszont az egyező zenei ízlés már egy hatalmas plusz lehet két ember között.


Amm köszi a linkeket, kicsit felfrissítem majd a zenelistám.

2015. dec. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az hatalmas plussz ha egy lány ilyen zenét hallgat. :D

Ők az egyik kedvenceim, és a folk metalban az egyik legjobbak a Dalriada mellett.

2015. dec. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!