Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Számotokra mit árul el a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Számotokra mit árul el a fiú-lány autójának a tisztasága? Aki nem takarítja az igénytelen és taszító?

Figyelt kérdés
Számomra az autó tisztasága fontos, főleg ha lányt viszek randira vagy éppen a barátnőm akkor is. Szoktam dohányozni benne de csak Djarum Black-et szívok ami szegfűszeges és lehúzott ablaknál. De szombaton egy lánnyal randiztam és úgy alakult ő autójával megyünk, és a márka számomra mindegy csak tényleg tiszta legyen azért minimálisan. Beültem az autójába és a fésűtől kezdve még a fesztiválsátor vason át az üres whiskys üveg is megtalálható volt szanaszét. Mint egy lomis autó. És nem zavarta hogy így látom az autóját és meglepett. Szóval a randi után így akaratlanul mondtam hogy majd hívom. Eléggé igénytelen volt az autója belülről...
2015. júl. 20. 22:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Igen ez érdekes dolog, a férfiaknak általában patyola tiszta az autójuk, a nőknek meg a szobájuk :)


Az én autómban nincs semmi se cigi se evés csak ivás.


Nézd meg a fifti - fifti filmet abban a srác megállította a csajt és kitakarította a kocsiját :)

2015. júl. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én nekem most speciel kicsit retkes belülről de azért nem takarítottam ki mert a f_sznak van kedve 40 fokban porszívózgatni és szőnyeget pucolni. F
2015. júl. 20. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
64%

Én nekem most speciel kicsit retkes belülről de azért nem takarítottam ki mert a f_sznak van kedve 40 fokban porszívózgatni és szőnyeget pucolni.


nekem is :-D


de az enyém nem lomis. csak aki beül, összekoszolja...

L

2015. júl. 20. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
70%

Számomra pontosan ezt jelenti.. Úgy gondolom ha odafigyel az autója tisztaságára, akkor az élet egyéb területein is igényes magára, a környezetére.


Míg ha koszos, szemetes, láthatóan nem foglalkozik vele, akkor azt feltételezem, hogy egyébként is ennyire igénytelen. És az az igazság, hogy az ismerőseimet nézve ez tényleg működik. Persze biztos van kivétel, de egyáltalán nem ezt tapasztalom.


A kocsi külsejéről már más a véleményem. Vidéken a szüleim kocsija sokkal kevésbé porosodik, koszosodik, mint Pesten a miénk. Mindkettő ezüst egyébként.


Persze ha találkozóm van valakivel, akit le akarnék nyűgözni (mint egy randi), akkor az a minimum, hogy letakarítom.

2015. júl. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
38%

Én mindig azt vallottam és vallom, hogy az autó van értünk és nem mi az autóért. Minden olyan cucc megtalálható benne, ami a mindennapokban kell a betéttől a varrókészleten át a rágcsálnivalókig és bizony néha feleslegessé vált dolgok is várják a takarítást itt-ott.

Nyilván, soha nem hagytam, hogy elszabaduljon a pokol benne, de nem tartottam sterilen, sőt nem is érzem magam jól az olyan autókban, mert mindig azon parázok, hogy jajj, valamivel összekoszolom és itt a vég. :)


Mióta gyermekeink vannak, végképp kap szegény kocsi gazdagon. Mindig meglep, hogy 1 szem keksz mekkora területen képes szétkenődni a kárpiton, ablakon, gyerekülésen, az egyéb járulékos "balesetekről" már nem is beszélve. A benne alaphangon megtalálható lomok száma is eléggé megnőtt (pelenka, kisautó, plüssállat, váltás ruha...), de nem zavaróan.


A férjemet nem zavarta a kapcsolatunk elején sem, sőt eléggé le tudott döbbenni, ha valamire azt mondtam, hogy nincs nálam.


Jelentem még 3 gyerek, 2 kutya és 2 macska mellett is felvállalható állapotban van az autó!

2015. júl. 20. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Akkor erre gondoltál?

[link]

:D

2015. júl. 20. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Jó azokat megértem akiknek kicsit piszkos belül. De akinek 2 kg homok és föld van bent azt nem. :D

De itt konkrétan volt minden bent...számomra megölte a további ismerkedést...

2015. júl. 20. 22:55
 8/12 anonim ***** válasza:
35%
Az én Hondában senki sem dohányozna, senki sem enne, alapszabály. Egy férfi autója maga a technikai Mekka! Aki kocsiban dohányzik, az egy türelmetlen, hanyag disznó.
2015. júl. 20. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Jav.: Hondámban*
2015. júl. 20. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Két fajt ismerek autó ügyben, az egyiknek az autó a lakás része,- sőt becses része, és úgy is van kezelve.

A másik számára az autó az utcának az a praktikus része, ami időnként elindul, és elvisz valahova.


Közbenső eset, és kompromisszum nincs.

Hagyd a lányt, és keress a sajátodéból.

2015. júl. 21. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!