Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Zeneszerzést (különösképpen...

Flamenco kérdése:

Zeneszerzést (különösképpen filmzeneszerzést) szeretnék tanulni. Személyre szabottan magánórák formájában. Hol/kitől tudnám elsajátítani?

Figyelt kérdés
Régóta zenélek hobbiból mellette hangtechnikus vagyok. Kifejezetten a szoftveres zeneszerzéses "nagyzenekari hangszerelés" érdekel (ezekre gyúrnék rá). Vannak saját szerzeményeim is, de nem ártana megtámasztani az eddigi tapasztalataimat.Árban lehetőleg nem dobnám meg többszörös szorzókkal egy átlagos hangszeres magánóra díját.

2015. dec. 3. 23:04
 1/1 anonim válasza:
Szia! Sajnos magántanárt nem nagyon tudok neked ajánlani, viszont ha van egy viszonylag jobb zenei tudásod, akkor a Zeneakadémia alkalmazott zeneszerzés szakirányát ajánlom. A felvételi követelmények fennt vannak az lfze.hu-n. Ez a szak leginkább színház, reklám, filmzenére specializálja a hallgatóit. Itt persze klasszikus alapokra helyezik a sújt, de később szoftveres zeneszerzést is tanítanak. Én idén felvételizek, mert engem is ezek a dolgok érdekelnek. Sok sikert hozzá! :)
2016. márc. 15. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!