Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ti el mernétek menni egyedül...

Ti el mernétek menni egyedül fesztiválozni?

Figyelt kérdés
Már most alig várom a nyári fesztiválokat (Sziget, VOLT, EFOTT, Fishing on Orfű, Rock Maraton, stb). Még sosem voltam, mert a baráti körömnek kissé más ízlése van, én a rockosabb zenét szeretem. Lányként egyedül mennyire lenne veszélyes egyedül menni? Nem lenne unalmas?

2015. dec. 5. 23:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mernék , de nem jó egyedül menni ilyenekre...
2015. dec. 5. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Facebookon vagy hasonló oldalakon tudsz találni olyanokat, akik szintén egyedül mennek és össze lehet ismerkedni.
2015. dec. 6. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
77%
Én megyek a Voltra és egyedül és így is nagyon király lesz. :D Bár való igaz, én nem a fesztivál, hanem az Iron Maiden miatt megyek.
2015. dec. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
El lehet menni egyedül, de szerintem nem nagyon érdemes. Ahogy te is írtad: unalmas lenne.
2015. dec. 8. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ez azon is múlik hogy ki hogyan ismerkedik! Idén én is egyedül mentem el fesztiválozni és nagyon jó barátságokat kötöttet jövőre ismét egyedül indulok de ott már várni fognak vagyis várni fogjuk egymást! :)
2015. dec. 18. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
attól függ, te milyen típus vagy. én nem szeretek egyedül járni ilyen helyre (sem)
2015. dec. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Egy sima koncertre van , hogy egyedül megyek , de fesztiválra nem érdemes.
2015. dec. 24. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerintem amíg az ember kicsi, menjen társasággal, mert attól buli a buli, hogy van az embernek társasága, ráadásul még vigyáznak is rá a többiek, bár nincsenek ilyen beteges félelemim, mert, ha piálnak is biztos, hogy nem rosszindulatúk a fesztiválozók, azért az ember nem fizet ki jegyet, hogy kislányokat erőszakoljon, de azért szerintem a buli úgy buli, más szemszögből mióta ilyen véncsaj vagyok már voltam bulin egyedül, mert mindnekinek volt saját társasága már, vagy mert mindneki otthon maradt a gyerekével, szóval az sem ciki, de amikor az emebr fiatalka bevihetik a sűrűjébe és akkor még avnnak barátai is, ha így utólag végiggondolom, de nem ragaszkodni semmilyen élményhez persze, lehet egyedül is menni.
2016. jan. 5. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
èn imàdok egyedül menni ès ìgy is nagyonjòl èrzem magam,nem hiànyzik senki. :)
2016. jún. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
ha 1 napra mész, akkor sztem simán mehetsz egyedül, ha viszont több napra akarsz sátrazni menni, akk sztem keress egy társaságot, és csapódj hozzájuk
2016. júl. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!