Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogyan szokot zajlani a...

Hogyan szokot zajlani a zeneszerzés zongorára?

Figyelt kérdés

Olyanok válaszoljanak akik összhangzattan alapján írnak dalokat és nem csak úgy találomra.

Az érdekelne hogy pontosan mi az amit az ember magától találki és a többit hogyan és mennyire szabja meg az összhangzattan.



2015. dec. 13. 18:51
 1/4 anonim válasza:
Az attól függ, hogy milyen stílusban szeretnél komponálni.
2016. márc. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Valamelyik könnyebb stílus.

Csak hogy a leírt szabályok pontosan mit is szabnak meg. Aztán ha azt meg értettem akkor már a többi is menni fog.

2016. márc. 2. 22:50
 3/4 anonim válasza:

Könnyúzenei? Nincsenek olyan kötött szabályok mint a bécsi klasszikus összhangzattannál..

Összhangzattan alapján csak azért érdemes írni, mert aszerint lesz jazz, blues, swing hangzású a darab.

2016. márc. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem nagyon értek még ezekhez de szerintem ha az egyiket meg érteném, meg tudnám hogy kb hogyan is müködik akkor már a többi magamtól is könnyebben menne.

Tudnál ebben kicsit segíteni? (nem kell leírni az egészet de kicsit leírni vagy néha néha kicsit írni róla az már szerintem sokat segítene.)

2016. márc. 5. 21:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!