Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen gitárral kezdjek el...

Milyen gitárral kezdjek el gitározni?

Figyelt kérdés

Bal kezes vagyok és megszeretnék tanulni gitározni. Mivel érdemes kezdeni, mert valaki azt mondja hogy ne balkezeses gitáron tanuljak meg hanem kezdjem a jobbkezessel.

Ez a gitár jó kezdőknek?

[link]



2015. dec. 20. 09:53
 1/2 anonim válasza:

Attól függ hogy mit akarsz. Ha könnyű zenét akkor az a gitár kezdésnek szerintem jó, de élőben nézd meg, próbáld ki a hangszert.

Ha komoly terved van, nem csak hobbi szinten akarsz akkor lehet hogy egy klasszikus gitár jobb, nem csak azért mert nem vágja szét annyira az ujjad (bár valakinek a fémhúrok se okoznak problémát) de ha komolyabban is akarsz gitározni akkor érdemes zenesuliba beiratkoznod. Elsőnek én is hülyeségnek tartottam, de már ott tartok, hogy a Kodály zenesuliba akarok felvételizni, pedig csak az alapokat akartam megtanulni.

Ha balkezes vagy, akkor jobb balkezes gitárral, mert akkor ha jobbkezes gitárról váltasz át balra, mert az neked lehet hogy kényelmesebb, akkor fordítva kell gondolkodnod

Úgyhogy nézz be személyesen egy hangszerboltba, és ha tudsz, vigyél valakit aki ért a hangszerekhez hogy segítsen választani, mert az eladónak mindegy hogy mit veszel meg sokszor. Sok szerencsét a gitározáshoz :)

2015. dec. 20. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ.Sokat segítetél
2015. dec. 20. 13:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!