Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A H húr az elektromos gitáromo...

RaiderHUN kérdése:

A H húr az elektromos gitáromon hajlítástól azonnal elhangolódik. Mennyire gyakori probléma ez ilyen árú gitároknál, esetleg én siklottam el valami felett?

Figyelt kérdés
Alig egy hónapos húrkészlet van rajta. Tremolóval szerelt. Cort G220 elképzelhető hogy a hangolókulcs nem tart és cserélni kell? Egyik pillanatról a másikra lett ilyen. majd viszem hangszerüzletbe.
2015. dec. 27. 20:21
 1/6 A kérdező kommentje:
Állítólag a Cortoknál annyira nem rossz a gyári tremolo nem tudom ebben a 60 ezres kategóriában milyen..
2015. dec. 27. 20:32
 2/6 anonim ***** válasza:
Normálisan lett felhúrozva. Ha kevésszer van körbetekerve a húr a kulcson, akkor simán lehetséges ilyemsi hibátlan kulcs mellet is.
2015. dec. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
az meglehet.. először húroztam fel magam, szóval..
2015. dec. 28. 00:32
 4/6 A kérdező kommentje:
na mindegy, gyakorlat teszi a mestert :D
2015. dec. 28. 00:34
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
ezeknél a gagyi tremoloknál előfordul. De lehet h valóban az újrahúrozással van gond. Nézz róla youtube vidiket h hogy kell. Ha az se oldja meg a felső nuton még lehet szórakozni de érdemesebb kiékelni a tremolot.
2015. dec. 28. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
újra felraktam, azóta nem hangolódik el, köszönöm a válaszokat :D
2015. dec. 29. 00:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!