Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Első gitárnak mit ajánlanátok?

Első gitárnak mit ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Szeretnék megtanulni gitározni, de nem tudom milyen gitárt vegyek.

2016. jan. 10. 15:25
 1/6 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem odaírni, hogy elelktromos gitár kéne
2016. jan. 10. 15:26
 2/6 anonim ***** válasza:

Heló!


Nem tudni, mennyit szánsz rá. Így én egy max 40000 ft-os Ibanez gitárt mondanék. Ha használtan kapsz egy jó állapotút, annál jobb. Így eséyled lenne egy tényleg jó gitár beszerzésére, ami évekig remekül szolgálna.

2016. jan. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Most erre 15 ezrem van, de most kezdtem gyűjteni. Húsvét után kb 30-35 ezrem lessze erre
2016. jan. 10. 15:33
 4/6 anonim ***** válasza:

15 ezerből én kábelt vettem.

Gyűjtögessél még.

2016. jan. 10. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Waff ***** válasza:

Jól írta az előző...gyűjtögess még

Egy alap elektromos gitár 40ezer felett KEZDŐDIK (vagy inkább 50ezer felett).És akkor még pl. erősítőt nem vettél,ami szintén elengedhetetlen egy elektromos gitárhoz...

2016. jan. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
10-12 ezerért (akár használtan is) egy 10-15 wattos erősítő, gitárból szerintem jó a Cort, Yamaha, Vintage, esetleg Squier. attól függően válogass, hogy milyen forma és hangzás, ami tetszik (milyen stílushoz kell). És 50 alatt ne vegyél, vagy ha olcsóbban akarod megúszni, akkor használtat nézz. Viszont akkor vigyél magaddal egy zenész ismerőst, hogy kipróbálja a gitárt ő is, mert használtan olyan hibás gitárokba is bele lehet futni, amit egy kezdő észre se venne, hogy bármi baja van. Én már megszívtam egyszer az olcsó kínai gitár miatt...
2016. jan. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!