Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szeretnék elektromos gitárt,...

Szeretnék elektromos gitárt, erösitöt venni de nem igazán van ötletem. Ti mit ajánlanátok? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Most éppen az epiphone-ok tettszenek de kiváncsi lennék rá, hogy mi a ti véleményetek? És arra is hogy milyen márkát ajánlanátok gitárban illetve erösitöben. Az egészre kb150 ezer ft áll rendelkezésre.

2016. jan. 7. 17:36
 1/9 anonim ***** válasza:
Milyen forma tetszik? Epiphone-ok közül melyik tetszik?
2016. jan. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nekem föleg az SG es a les paul-ok tetszenek
2016. jan. 9. 14:25
 3/9 anonim ***** válasza:
Akkor én az Epiphone-ok és Vintage-ek közül nézegetnék. Nekem egy Vintage VS6-om van és kipróbáltam egy ismerős Epiphone-ját. Sok különbséget nem érzek az kettő között.
2016. jan. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
És erösitök közül mit ajánlanál?
2016. jan. 9. 16:19
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha metálra, rockra szánod, akkor inkább LTD-t ajánlok, igényesebb mint az epiphone

A Vintage is nagyon jó, azt is érdemes megnézni.

A legjobb erősítő amit eddig próbáltam az egy Fender erősítő volt, jókat csinálnak, csak ajánlani tudom.

2016. jan. 10. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
A Marshall erösitökröl mi a véleményetek?
2016. jan. 10. 12:07
 7/9 anonim ***** válasza:

A Marshall klasszikus rock hangzásra jó főleg, bár van aki metálra is használja (kerry king). Attól függ milyen műfajra utazol, de első erősítőnek egy 1x12"-es kombó maximálisan megfelel, szobába lehet hangos is.

Gitár:

[link]

2016. jan. 13. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

[link]


Egy Kustom 4x12 tranzisztoros fejjel, olcsó megoldás nagy hangerőre

2016. jan. 13. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Gondolom most kezded a gitározást. Én anno vettem egy szettet (squier strato + roland kombó 15W) és kezdésnek teljesen jó volt. Később ha folytatod a zenélést úgyis lesz kedvenced és saját véleményed a gitárokról és az erősítőkről is. Ezért most egyszerűen vegyél egy ár érték arányban jó szettet (ilyen néven árulják: gitár + erősítő + tartozékok). Szerintem.

60-80 ból kijössz tokkal vonóval. :)

itt egy példa: [link]


Ja, és ha otthonra akarsz gyakorlóerősítőt, sztem nem kell 15W nál nagyobb, ha csöves akkor pláne nem.

2016. febr. 25. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!