Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen gitárt ajánlanátok nekem?

Milyen gitárt ajánlanátok nekem?

Figyelt kérdés

Szeretnék elkezdeni gitározni és tudni szeretném, hogy mint kezdő, milyen gitár típust vegyek? Az alábbi formák tetszenek: Les Paul, Stratocaster, Superstrat, Telecaster, Jazzmaster/Mustang/Jaguar. 100 ezer forintig.

Előre is köszönöm a válaszokat (plusz ha az fenti "kritériumoknak" megfelel és tudtok valamelyik formát ZÖLD színben, akkor kérlek titeket linkeljétek le a helyet, és lehetőleg Magyarország közelében legyen a bolt)



2016. febr. 1. 08:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Azt se ártana tudni hogy milyen stílusú zenét játszanál.Ha keményebb műfajokra vágysz akkor superstrat, ha mondjuk hard meg classic rockra akkor les paul, vagy egy humbuckeres strat vagy tele. Ha rock, blues funk, akkor meg strat tele jag jazzmaster. Mondjuk utóbbi kettőt nemigen kapsz 100 alatt, szóval azt ki is húzhatod a listáról.
2016. febr. 1. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én személy szerint kezdő gitárnak a stratot javaslom. Lehet hogy ez ma a legátlagosabb kinézetű gitár, de az egyik legkényelmesebb is.


pl ez most akciós:

[link]


De a Yamaha Pacifica is elég jó strat copy, 100k alatt van és sokféle variációban megtalálod.


Ez is egy elgondolkodtató opció:

[link]


Ez ugyan egy Squier 51 ami nincs a fetebbi listába, de nem is sok rohangászik belőle, és szvsz baromi jól néz ki. A bridge humbuckerrel meg elég sokoldalú gityó.

2016. febr. 1. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Természetesen a keményebb zenéket játszanék rajta.
2016. febr. 1. 11:07
 4/6 anonim ***** válasza:
Egyrészről ez nem természetes, másrészről akkor akármilyen metálbalta megfelel erre.
2016. febr. 1. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Na itt egy ez pl tökéletes:

[link]

2016. febr. 1. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

De milyen zenét? Nem mindegy, hogy hard rockot, vagy thrash metalt például. Ezt kéne tudni.

Egyébként a [link] -t ajánlom, rengeteg féle gitár van, és segítőkészek is, nekem is onnan van a gitárom (Cort VX 4X BCS)

2016. febr. 2. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!