Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Sziget fesztivál, vagy Balaton...

Sziget fesztivál, vagy Balaton Sound a jobb? Miért?

Figyelt kérdés

2016. febr. 3. 20:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Egyiken sem lesz amcsi rapper tehát számomra egyik sem. Egyébként a Soundot tudtommal jobban szeretik.
2016. febr. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hülye kérdés. Más stílusúak. Én jobban szeretem a soundot, mert elektronikus fesztivál. Első válaszoló, honnan a francból tudod, h nem lesznek rapperek? Csak az első 20 soundos név között már volt egy tyga, asap ferge és macklemore...
2016. febr. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Oké akkor pontosítok, nem lesznek igazi Rapperek. Ilyen Wiz Khalifák meg egyéb kösz de nem... :D
2016. febr. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
51%
a zenei stilusom miatt a balatonsound... nem éri meg nekem egy populáris fesztivál mint a sziget ..ahol napi max két fellépö van amit meg is hallgatnék.... eddig 6 szor voltam zsinórba...remélem összejön idén is:)
2016. febr. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
57%
nekem is inkabb a BS a stilusa miatt de szigetre is tuti megyek egy-ket napra mert ott is lesznek nagyon jo fellepok. Amugy szerintem a nappali programok es a diszlet jobb a szigeten de nekem tul nagy mar... a soundnak meg elonye szerintem, hogy a Balaton parton van igy a kornyezet nagyon szep szoval annyi diszletre nincs is szukseg:)
2016. febr. 5. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az elektronikus zene otthon is ugyanúgy szól, viszont a Szigetre minden évben jönnek igazi művészek akiket erdemes élőben meghallgatni.
2016. febr. 5. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
szerintem azert nagyszeru elmeny egy elektronikus koncert! en legalabb is elvezem nagyon. otthon nincs meg az a hangulat
2016. febr. 5. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kérdésedre a válasz😄 VOLT FESZTIVÁL!!
2016. márc. 16. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!