Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogyan tudnék jobban énekelni?

Hogyan tudnék jobban énekelni?

Figyelt kérdés
Kb egy hónapja kezdtem el minden nap énekelni elég sokat, harmónikázok is hozzá, és harmónika kísérettel már egész jó, de ha csak hangszer nélkül éneklek akkor elég hamis, a hallásom nem rossz, mivel zenélni is nagyrészt úgy tanultam(90%-ban), és én magam is hallom amikor rossz a hang.Ha így minden nap gyakorlom várható valami fejlődés vagy hogyan tovább?

2016. febr. 4. 22:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Mondjuk esetleg kereshetnél egy énektanárt, egy szakmabeli biztos tudna neked segíteni.
2016. febr. 4. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen, az ének tanár a legjobb választás, főleg, ha komolyabban is szeretnél énekléssel foglalkozni. Ha tényleg jó tanárt találsz, akkor sok jó skálázást meg gyakorlatot tanulhatsz meg, plusz ezeket otthon is gyakorlnod kell persze. De sok sikert, én pár hónap alatt is rengeteget fejlődtem ezekkel a gyakorlatokkal! :)
2016. febr. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!