Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Laney Ironheart csöves fejet...

Laney Ironheart csöves fejet mennyire éri meg megvenni?

Figyelt kérdés
Ezidáig guitar rig 5 effekteket használok, de úgy érzem valami hiányzik. Jó meg minden de nem üt annyira, mint amennyire kellene. Nézelődtem csöves erősitők terén és úgy látom ez a Laney Ironheart tökéletes választás lenne. Egyenlőre otthoni gyakorlásra, coverokra kellene, majd előbb-utóbb próbákra és esetleg kisebb kocsmai koncertekre. Szerintetek megéri e befektetni 1 ilyenbe? Vagy valami kisebb is elég lenne? 160W 2x12 laney ládával használnám. Vagy ezekre a körülményekre elegendő lenne a 80W láda is? Mennyire hangosak? Köszönöm szépen előre is a segitséget...Remélhetőleg olyanok irjanak akiknek vannak tapasztalataik ezzel a cuccal.Persze metál zenére kell!

2016. febr. 10. 12:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem ilyen van (120w-os fej) , és hát brutális a cucc. Rock és metál műfajban verhetetlen és a minőségéhez képest az ára is barátibb mint más hasonló kaliberű fullcsöves cucc. A végfok szabályzó miatt meg kis hangerőn is szép hangja van. Ha a jövőben próbákra esetleg koncertekre is szeretnéd használni akkor mindenképp egy nagyobb ládát vegyél hozzá , mint pl a a 160w-osat amit említettél!
2016. febr. 10. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ez a cucc össze sem hasonlítandó a guitar rig-hez ami szerintem egy próbát megér és ennyi.

Ahogy az első írja, tökéletes választás ha metál vagy rock műfajhoz kell,sok beállítási lehetőséget biztosít.

Egyébként szerintem a tiszta clean csatornájában is megállja a helyét az Ironheart.

2017. ápr. 29. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!