Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A 219-es szektorból lehet...

A 219-es szektorból lehet látni? (Papp László Sportaréna)

Figyelt kérdés
Szeretnék menni 2016.Jún.01.-jén black sabbath koncertre, de későn néztem utána a jegyeknek- így vagy 30000ft-ért (vagy annál többért), vagy 18000ért tudnék jegyet venni korlátozott látású helyre. 30ezerért viszont nem tudok venni... De ha meg nem látok akkor feleslegesen fogunk kidobni 36ezret (egyik ismerősömmel megyek). Mit tegyünk?

2016. márc. 13. 18:58
 1/1 anonim ***** válasza:
Én is akartam menni, de amikor mentem volna megvenni a jegyet kiderült, hogy elfogytak a sima állójegyek. Korlátozott látásút biztosan ne vegyél, mert azok előtt van egy korlát, amitől szinte semmit sem látnál. Úgyhogy én még max elgondolkodnék a helyedben a 202-203-204-es szektorokon, amikor legutóbb néztem ott voltak még helyek és azok nem korlátozottak, plusz nagyon jó helyek is. Én onnan néztem 2014-ben az Iron Maiden-t és tök jól láttam mindent.
2016. márc. 14. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!