Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyik jobb koncertre? Nagyon...

Melyik jobb koncertre? Nagyon gáz?

Figyelt kérdés
Na szóval mennyire gáz metál koncertre menni másik együttes pólójában?:D Akikre megyek azoktól nincs. És akkor már "retro" zenekarosat vennék fel, akik már rég feloszlottak. Vagy jobb, ha sima pólót veszek? Lehet hülye kérdés..:D

2016. márc. 18. 23:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nem túl előnyös egy másik banda pólójába menni koncertre, de ha abban érzed jól magad, akkor nyugodtan, senki nem fog megszólni!
2016. márc. 18. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én az õsszel rendezett Powerwol koncertre Bullet For My Valentine s poloban mentem mert a masik nem volt. Semmi bajom nem volt. Sokan voltak olyanok akik sima poloban voltak meg aztan pôló nelkul XD hidd el ott csak az lesz a lenyeg hogy jól érezd magad ;) de azert ne jelenj meg egy teljesen ellentetes mûfaj polojaban vagy egy esetleg nem teljesen metalnak elfogadott banda polojaban. Jó szórakozast:D
2016. márc. 19. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, azt azért nem gondoltam, hogy lefejelnének ezért, csak gondoltam megkérdezem hátha van valami etikett amiről nem tudok:D Eddig mindig sima pólóban voltam koncerten, de most elgondolkodtam azon hogy mi lenne ha bandásban mennék. Persze nem justin bieberes pólóban mennék, hanem dio/rainbow:) És köszönöm, már nagyon várom!^^
2016. márc. 19. 11:31
 4/12 anonim ***** válasza:
Van azért némi etikett pl olyasmi, hogy Megadeth koncertre nem menj Metallicás pólóba, vagy korábban Axl is kivágta azokat, a Guns koncertről, akik Slash-es pólóba érkeztek, de te gondolom nem ilyesmi manőverre készülsz :D
2016. márc. 19. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Persze, nem:D Azért írtam hogy rég feloszlottak:) Inkább úgy fognám fel, hogy adózok a tiszteletüknek vele, nehezen lenne provokálás, mert a nagyszerű Dio bácsi már kb 6 éve nem él... (:c)
2016. márc. 19. 11:53
 6/12 anonim ***** válasza:
De Diot mindenki szereti. :D Amúgy meg leszarják, hogy milyen pólóban vagy, Machine Headre Iron Maidenes pólóban mentem, és rajtam kívül még vagy 3 Maiden pólóst láttam.:D
2016. márc. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Oké, eldöntve:D Dio-t viszem magammal!
2016. márc. 19. 16:51
 8/12 Tom Benko ***** válasza:
98-ban Manowar koncertre eljött a csávó felzselézett hajjal, Michael Jackson pólóban. Senki nem szólt érte. Nem mindegy, milyet veszel fel? Az a lényeg, hogy jól érezd magad. Tudod, a metál az egyik legkonzervatívabb és legliberálisabb zene.
2016. márc. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nem is attól tartottam hogy beszólnak, a véleményük se igazán érdekel, inkább annyira szeretem a műfajt, hogy nem akarnám megsérteni az íratlan normákat. De ezek szerint erre nincs "szabály". Amúgy ezt a konzervatív liberális dolgot nem értem:D Oké nem teljes ellentét a kettő, de azért egy szűk a metszet és még inkább nem értem hogy jön ide:D Amúgy ez nem kötözködés, csak érdekel:) Amúgy köszi a választ:)
2016. márc. 19. 20:54
 10/12 anonim ***** válasza:

Egy kérdés melyik zenekar koncertjére szeretnél menni, és melyik banda pólóját szeretnéd felvenni?

Ups, ez kettő volt :P

2016. márc. 20. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!