Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Squier Affinity vagy Vintage V6M?

Squier Affinity vagy Vintage V6M?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Az alábbi 2 gitárral szemezgetek, de nem tudom melyik lenne a jobb választás? Fő irányzat: Blues, Country, Rock


[link]


[link]



2016. márc. 22. 00:42
 1/6 Mojjo ***** válasza:

Szia!


Egyrészt az általad megcélzott műfajokra szerintem is remek választás a stratocaster. Ugyanakkor viszont az általad megcálzott ár duplája alatt én nem vennék tremolós gitárt - akkor sem, ha Squier, akkor sem, ha Vintage, sem semmilyen más márkából. Én azt mondom, hogy a megcélzott műfajok közül a blues-ra kb ugyanannyira, a country-ra viszont még jobban alkalmas lenne egy telecaster, de rock terén sem lesz hűde rosszabb, mint egy strato. (Ami azt illeti, ebben az árkategóriában nincs is igazán egyedi ízük ezeknek a gitároknak, úgy értve, hogy az azonos márkák azonos árkategóriájú stratocasterei meg telecasterei pöccre ugyanolyan hangszedőkkel, pöccre ugyanolyan testtel, felépítéssel, mindennel rendelkeznek, csak máshol vannak a kivágások a testen, de ennyi. Szóval összességében én a Vintage telecasterét ajánlanám:

[link]


Hidd el, a tremoló elég nagy szívás tud lenni ilyen árkategóriában.

2016. márc. 22. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 smici98 válasza:
Szerintem igazán egyikkel sem nyúlhatsz mellé. Egyik ismerősömnek Vintage Les Paulja van bár az kicsit magasabb árkategóriában van...
2016. márc. 22. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!


Szerintetek érdemes lenne még gyűjtögetnem, és venni majd egy Classic Vibe-ot? De arra még várnom kellene jó pár hónapot. Mennyivel jobb, mint a fentebb lévő másik 2 gitár?

2016. márc. 25. 21:34
 4/6 Mojjo ***** válasza:
Mennyivel jobb? Sokkal... A classic vibe egy másik világ, toronymagasan ezek felett. Ha valóban egy single coilos stratora, vagy telére van szükséged, azt nem kell majd lecserélned később sem. Max veszel mellé még más gitárokat, de lecserélni aligha akarod majd :) Szóval szerintem megéri gyűjteni rá.
2016. márc. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!


Akkor ezt a kérdést sikeresen megoldottuk :)

Inkább gyűjtök még, ha ennyivel jobb!

2016. márc. 25. 21:46
 6/6 anonim ***** válasza:
Jaja, a classic vibe tényleg nagyon jó. Sajnos már az ára is olyan fenderes.
2017. ápr. 13. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!