Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Pár lemezt szeretnék rendelni....

Pár lemezt szeretnék rendelni. Már össze is raktam, hogy miket. De a végére kicsit drága lett a keret! Ezért választanom kell, hogy a Stilakill vagy Játsz Az Anyáddal lemezt teszem ki a keretből. Szerintetek melyiket hadjam és melyiket tegyem ki?

Figyelt kérdés
Csak azok írjanak választ akik RTM-esek!Ne fikázzatok mert Mr.Bustát hallgatok!

2016. márc. 23. 23:44
 1/4 anonim ***** válasza:
5%
minek megvenni ha akár jobb minőségben le is töltheted a zenéket?
2016. márc. 24. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a Játssz az anyáddal maradjon, egyik legjobb lemeze Bustának, nagy kedvencem, és ugye 40 szám van rajta. A Stilakill is jó, nagyon odamondós, kemény zenék vannak rajta. Nekem megvan az összes lemeze, de te tudod, hogy melyiket szeretnéd szívesebben hallgatni.
2016. márc. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
szerintem is a Játsz Az Anyáddal maradjon
2016. márc. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
36%
1-10es skalan mennyire kell ostobanak lenni, hogy penzt adjon ki valaki ilyen szutyokra?(raadasul nem is keveset)
2016. márc. 26. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!