Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Rockmaraton érdekelne valakit?

Rockmaraton érdekelne valakit?

Figyelt kérdés

Elsősorban lányikra vagyok kiváncsi, de persze pasik is kommentálhatják akik mennének Rockmaratonra, de társaság hiányában nem tudja megtenni.

Vagy akinek volt már ilyen problémája de sikerült megoldania az merre fele keresgélt? 18/L



2016. márc. 29. 10:55
 1/6 anonim ***** válasza:

Folk metálos vagyok, de nem szeretem a nagy tömeget.

(23/f)

2016. márc. 29. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

én megyek, de csak a testament érdekel meg talán a megadeth meg az epica, szóval nem leszek sokáig ott, sőt lehet csak egy napra megyek.

17/f

2016. márc. 30. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát, én mennék, de hasonló problémám van...

16/L

2016. márc. 30. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A társaság miatt ne aggódj,sok jó ember van ott így elég hamar összeáll egy társasàg vadidegen emberekből is :D Könnyű otf ismerkedni :D Bár ha az utazás miatt keresed nézz fel a maraton facebook oldalára,ott szoktak még hozzád hasonlóan társaságot keresni
2016. márc. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Előző jól mondja, a fesztiválon egy kellemes nagy család vagyunk, kivéve azt az egynéhány köcsögöt.

Rockmaratonra én inkább pénz hiányában nem tudok menni idén..

2016. máj. 5. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én mind a 10 napra megyek, ha nincs még társaságod írj, velünk jöhetsz. :) 18L
2016. jún. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!