Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Tudom, hogy már sokan kérdezté...

Tudom, hogy már sokan kérdezték, de szerintetek otthon érdemes fejleszteni az énektudást?

Figyelt kérdés
Nincs jó hangom,sőt... de imádok énekelni, és nem akarom hogy ennyire elviselhetetlen és hamis legyen, ezért elkezdtem kicsit fejleszteni (Ha érdekel valakit küldök email-ben felvételt). Én azt vettem észre, hogy attól hogy gyakorlok, és sok ilyen skálázós, lélegzős gyakorlatot csinálok, elég hamar javult. Nektek mi a véleményetek az ilyen "otthontanulós" dologról?

2016. ápr. 17. 00:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Èn úgy "tudom" hogy sok gyakorlással igenis lehet fejleszteni. Az ènektanárom mondta mindig hogy mindenkinek lehet "jó" hangja. Persze nyílván nem olyan mint az ènekeseknek .
2016. ápr. 17. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szerintem ne feszegesd a szomszédok határait.
2016. aug. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!