Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ismerős arcok. Mi a véleményed...

Ismerős arcok. Mi a véleményed róluk?

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok és imádom a zenéjüket, viszont ezért sokat cikiznek a kortársaim, amit nem is értek. Persze nem veszem magamra, azt hallgatok amit szeretek, de kíváncsi vagyok minél több ember véleményére róluk.

Abszolút kedvenceim tőlük a Nélküled és a Játsszuk el.


Szóval jöhet hideg, meleg vélemény.



2016. ápr. 22. 12:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A Nélküledet énekeljük szerenádon, nagyon szereti az osztály :)

18/L

2016. ápr. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én szeretem, igényes zenéik és elgondolkodtató szövegeik vannak. Örülök, hogy a fiatalok is értékelik a jó zenét :)
2016. ápr. 23. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A zenéjük egyedi, egyedülálló manapság. Mint zenészek is kiválóak.


Róluk szólva, nagyon nem tetszik a billentyűs tetováltsága. Mert befolyásolható fiatalok utánozhatják, ami nem jó. Gondolnia kell a rivaldafényben állóknak erre is.


És még tavaly arról volt szó, hogy újból kiadják a Mennyit ér CD-t, januárban, és még mindig nincs. Pedig szeretném megvenni. Mert fél óra körüli, és nekem pont annyi kell munkába járáshoz.


És írtam a billentyűsnek is, hogy szeretnék kottákat venni tőlük, a zongoraszólamról, de nem is válaszolt. Én azt nem tudom csak úgy lekottázni, amit hallok. És szerintem nem kapható. Vagy nem találom.


DE őket hallgatom, nézem a legtöbbet a youtubon, az biztos. Az én kedvencem az Eső mossa, meg a Nagypénteken holló mossa a fiát, annak nem tudom mi a címe. De minden számukat szívesen hallgatom, nagyon jó lett az új CD-jük is.

A Nyergesről nem is tudtam, hogy budai, de tényleg, utólag nyilvánvaló. A kedvencem mégis a Galambos, talán mert magam is inkább szekundás vagyok.

2016. ápr. 24. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Amit ismerek tőlük azt szeretem.

Nem értem miért kell emiatt cikizni.

Ez az igazi zene, nem pedig a sok szar, amibe egy hangszer sem szólal meg.

13/L

2016. ápr. 30. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ilyet sem hallottam még. A mai magyar zenék közül az egyik legigényesebb és legmélyebb mondanivalóval rendelkezik. Te képviseled a kortársaid közül a magasabb nívót, de szerintem ezt nem is kell mondani.
2017. máj. 27. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!