Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szeretnék megtanulni gitározni...

Szeretnék megtanulni gitározni. Csak az a baj, hogy nem túl jó az anyagi helyzetünk. Gondolkoztam nyári munkán, hogy ezzel gyűjtök pénzt gitárra, de most nyáron töltöm be a 14-et, így várni kéne még 1 évet. Kérlek, tudnátok adni valami tanácsot?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 29. 21:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha nincs olyan ember a környezetedben, aki puszta szívszeretetből tanítana, akkor az internet a barátod. Biztos, hogy vannak olyan oldalak a neten, amik ezzel foglalkoznak, vagy oktatóvideók youtubeon pl. Nem az igazi, de kiindulási pont lehet..
2016. ápr. 30. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem nagyon tudom milyen választ vársz.

Gitár nélkül nem lehet gitározni.

2016. ápr. 30. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Nem tudom mennyire súlyos az anyagi helyzetetek, de a mi anyagi helyzetünk elég jó, de én még is egy 10K-s full márkátlan használt akusztikus gitáron kezdtem. Mai napig az az egyetlen akusztikus gitárom, pedig már lassan 2 éve űzöm az ipart. Szerintem ez a 10.000 forint még nektek is beleférhet egy szülinap+névnap kombóba.
2016. ápr. 30. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Használtan 5ezer környékén is találni lehet már gitárt, biztos nem az a legtökéletesebb, de gyakorolni lehet rajta. Annyi pénzt csak össze tudsz szedni valahogy. Pl kérj minden rokontól egy 500-ast... vagy ilyesmi.

Ja meg ha esetleg vannak a környéken idős szomszédok, akkor megkérdezheted hogy kell-e nekik bevásárolni, takarítani náluk... azzal is lehet pénzt keresni.

2016. ápr. 30. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

5 ezer forintért gitár, hagyjuk már...

Egy csomag húr kerül majdnem ennyibe.

30 ezer alatt semmit nem érdemes venni, mert csak elveszi a kedvet, ahelyett, hogy motiválna.

2016. máj. 2. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!