Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Nem ismerem annyira a Red Hot...

Nem ismerem annyira a Red Hot Chilli Pelpers-t, de tényleg annyira jó, hogy indokoltan keltek el 1 óra alatt az első bp-i koncertjükre a nem éppen olcsó jegyek?

Figyelt kérdés
Vagy ez valami hype miatt volt?

#Redhotchillilellers
2016. máj. 14. 12:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ugye tudod, hogy nincs olyan zenekar, akire a világ összes embere rámondaná, hogy imádja? A zenei ízlés emberfüggő. Akik megvették a jegyeket, azok bizony úgy gondolták, hogy igen, tényleg olyan jó zenekar. Akiket meg nem érdekel, azok nem gondolják úgy. Fölösleges mások zenei ízlésén rugózni...
2016. máj. 14. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Gondolom tudod, hogy ez mennyire szubjektív dolog.

Én nagyon szeretem, sok éve a kedvenc együttesem, úgyhogy én biztosan megnézem őket, mert fene tudja, mikor jönnek ismét a közelbe. Mondjuk nem a BP-i koncert, hanem a NovaRock-os fellépésük érint engem, közelebb is van, meg napijeggyel jobban megéri, úgy hogy más fellépő is érdekel.

2016. máj. 14. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ma bemondták a rádióban, hogy szeptemberben megint jönnek a nagy érdeklődés miatt.
2016. máj. 14. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen, két koncert lesz egymást követő két napon.
2016. máj. 14. 17:06
 5/5 anonim ***** válasza:
Elég nagy múltú zenekar, nagyon jó számaik vannak, és azért azt se felejtsük el, hogy Magyarországon legutoljára '96-ban adtak koncertet a népstadionban. YouTube-on meglehet nézni az teljes live at slane castle koncertet, azt érdemes meghallgatni és nézni.
2016. máj. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!