Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen jó metál zenék vannak,...

Milyen jó metál zenék vannak, amit érdemes lenne hallgatnom?

Figyelt kérdés

Sajnos 21 évet úgy éltem le,hogy hallgattam mindenféle rap/coronita hulladékot, aztán egy videót nézve végighallgattam egy folk-metál számot, és arra rákerestem, majd kattingattam tovább, és azóta csak ezekre vagyok ráállva, nem is tudom,hogy hogy tudtam eddig ezek nélkül élni.

Fogalmam sincs mi számít jónak ezeken belül, eddig ami bejött, az Ensiferum,Korpiklaani, de egyébként a Nightwishtől is van ami tetszik, meg hallgattam olyat,hogy Rhapsody, és Turisas.

Olvasgattam a műfajokról, nekem ez egy teljesen ismeretlen világ, szóval tájékozatlan vagyok.

Inkább konkrét zenéket szeretnék, mint sem együttesek neveit, ilyen válaszok érdekelnének, linkkel vagy anélkül.


2016. máj. 30. 19:21
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha már rákattantál a folk metalra, ajánlom a Dalriadát. Magyar zenekar, de nemzetközi szinten is ismertek, és megütik a színvonalat.
2016. máj. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 eznemlényeges ***** válasza:
Hallgass különféle stílusú metál számokat és majd rájösz melyik stílus a kedvenced, de valószínűleg több is tetszeni fog, ez után majd tudsz céltudatosan keresni új bandákat.
2016. máj. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Summoning-nak az Oath Bound c. albumát ajánlom.
2016. jún. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!