Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szeretnék elindulni a rapszakm...

Szeretnék elindulni a rapszakmában de nem vagyok biztos a dologban (Ezért le lehet fujjogni stb. ). Irtam egy rövid rap szöveget és szeretném a véleményeteket kérni hogy megéri e folytatni ezt a dolgot vagy hagyjam?

Figyelt kérdés

Fanatic - Múlt idő (demo)


Én megteszem a lépést hogy ne a múltban éljek

húznod kell az igát hisz csak ebből lesz pénzed

Ha gondokba ütköznél nézz bele a lelkedbe..

Hogy mennyi problémád volt és azt hogyan vertedle.

Az önsajnáltatás tesó, nem oldhat meg semmit

mert mire rá eszmélsz már nincs melletted senki.

Inkább épitsd a várad hogy minnél stabilabb legyen

Ne hagyd magad és lassan elhagynak a f_szf_j_k.

Legyél aki szeretnél hisz kezedben az életed

Mert semmi nem hozza vissza az elveszett éveket.

Ne térdelj le senkinek hisz neked is ugyanúgy jogod van

De hozzá kell hogy szokjál, az élet néha pofont ad.


?


Köszönöm a válaszokat! Kritikát csak kultúráltan szeretnék kapni!



2016. jún. 8. 16:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Mr. Busta-nál már most jobb, szal miért ne?
2016. jún. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én nem foglalkozok vele. Érdekelne az hogy min lehetne még javitanom a szövegen. stb--
2016. jún. 8. 16:24
 3/7 anonim válasza:

Rímeket jól írsz és van összefüggés is, de

Személyem szerint én nem vagyok oda a

"Teso" gyere állj fel folytasd, az a RAP hez nekem nyálas, találd meg önmagad, ne egy "jó" dalt irj hanem önmagad

2016. jún. 10. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Yoni03 ***** válasza:
Az a baj, hogy a mai rapszámok nagy részének a tartalma ilyen. Egyébként nem olyan rossz, simán folytathatod szerintem ;)
2016. jún. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ez a téma egy eléggé lerágott csont. Hacsak nem párosul hozzá valami érdekes alap vagy előadásmód, akkor még gondolkozzál a dolgon. A gond az, hogy tele van közhellyel, és egész egyszerűen unalmas ilyet hallgatni, mert már 15 éve is nyomnak ilyen szövegeket.


Ajánlom, hogy olvass sok szépirodalmat, mert csak úgy lesz szókincsed, és hallgass sok rap zenét - lehetőleg NE magyarokat.


Első szövegnek ez amúgy nem rossz. A szövegből kiindulva olyan 15-16 éves lehetsz, tehát nem kell siettetni.


A "rapszakmában elindulni" részét meg ne úgy képzeld, mint amikor felvesznek egy céghez :) Felveszel vmit, feltöltöd, aztán vagy rákattanak, vagy nem. Főleg vagy nem. De kellő hátszéllel akár lehet is belőle valami idővel.

2016. jún. 11. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. utolsó: Igen 16 vagyok:D és szinte csak rapzenét hallgatok, magyarok közül,Killakikitt, ILLusion és hasonlók, külföldi zenét meg általában Eminem
2016. jún. 13. 09:01
 7/7 anonim válasza:
Mi lett azóta? Remélem elérted, amit szeretnél!
2019. ápr. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!