Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogyan ejtük ki a koreai BTS...

Hogyan ejtük ki a koreai BTS kpop banda tagjainak neveit?

Figyelt kérdés

Nemrég találkoztam a BTS-el és még a mai nem tudom, hogyan ejtük ki a tagok neveit. :((

Ja és.. Tudom, hogy az eredeti nevük a Bangtan Boys. Viszont ha így látom kiírva, hogy BTS akkor azt "bíc"-nek ejtem? :DD



2016. jún. 10. 19:55
1 2 3
 21/27 anonim válasza:

Az előzőre írom hogy ez biztos igaz suga nevének a kiejtésében de azt hogy Suga nem nagyon szokták koreaiul leírni hanem csak ahogy van a művészneve mivel ezt csak ő találta ki.

Lehet hogy a kiejtésbe ez nem változtat semmit de ez Rap monster-nél és J-hope-nál is igy van ,az ő nevüket sem tudod leírni koreai irással csak angolul.

Mert Jungkook ,Jimin és Jin az eredeti nevüket használják, amit néha rendes hangullal is leszoktak irni,mivel azt lehet.

2017. dec. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim válasza:

Előző vagyok

Bocsi csak nem fejeztem be

2017. dec. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
#19es voltam, igen, valóban ritkábban írják úgy le, de azért láttam párszor, például még rookie korukban, amikor azt a rendkívül kényelmes és előnyös A4es papírt tették rájuk a nevükkel egy-egy dance practice-nél, de azért gondoltam leírom:D
2017. dec. 7. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%

J-Hope: Dzséjhóp

Jimin: Dzsimin

Jin: Dzsin

Jungkook: Dzsongkúk/Dzsonkúk, valaki ejti a g-t, valaki nem

Suga/Yoongi: Suga/Júngi

Namjoon: Namdzsún, de sokan Namjúnnak mondják a magyarok közül

V/Tae/Taehyung: Nos, őt pontosan nem tudom, de én Ví/Té/Téhjungnak mondom

2020. júl. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

Namjoon: Namdzsun

Jin: Dzsin (Seokjin: Szokcsin)

Yoongi: Yungi

Hoseok: Hószók// J-Hope: Dzséj Hóp (Jeong: Csong)

Jimin: Csimin

Taehyung: Téhjong

Jungkook: Csonkuk (Jeon: Cson)


A Cs-Dzs betűket egyébként nem úgy ejtik ki mint mi, csak ezekkel lehetne leginkább jellemezni az egyes szavakban a ㅈ kiejtését. Inkább valahol a kettő között szokás mondani, olyan se nem cs, se nem dzs, viszont talán a fentebb leírtakra hajaz ez a betű az adott nevekben leinkább :DD

2022. nov. 30. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

Jungkook (Dzsankuk)

Taehyung/V (Tehjang/Ví)

Jimin (Dzsimin)

RM/Rapmon/Namjoon (Árem/Repman/Namdzsún)

J-Hope (Dzséjhóp)

Suga/Yoongi (Suga/Jungi)

Jin (Dzsin)

Néhány olyan, hogy én szoktam kiejteni úgy, mert nekem sokkal jobban hangzik úgy. Pl Taehyung-nál, vagy Jungkook-nál.

2023. júl. 1. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Amúgy nem az a nevük hogy Bangtan boys a helyes válasz

Bangtan soyeondan!


És úgy ejtik hogy (bángtán soyendán)


A Bangtan boysot pedig (bángtán boys) a bts-et pedig Bítíesz

Vagy bétées kinek mi!

febr. 12. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!