Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Az nem rocker aki nem jár...

Az nem rocker aki nem jár koncertekre, nincsenek rocker barátai és nem öltözködik rockernek?

Figyelt kérdés
Sokak szerint az ilyenek nem számítanak igazi rockernek,szerintem ez baromság de kíváncsi vagyok mások véleményére.
2016. jún. 15. 15:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted ki számít rockernek?
2016. jún. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Aki rockzenét hallgat ,érti,átérzi a zenét és rockernek érzi magát. Szerintem... Mi köze ennek az öltözködéshez? Semmi bajom az olyanokkal akik feketébe mászkálnak csak azokkal akik beszólnak hogy nem is vagy rocker ha nem így öltözködsz. Koncertekre nem mindenkinek van pénze elég drágák és amúgy a bandás pólók se olcsók... A barátságokban meg a zenei ízlés a legfontosabb?
2016. jún. 15. 19:36
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én egyetértek veled!:) Átérezni kell a zenét és hallgatni.
2016. jún. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sok olyan embert ismerek akiből ki mem nézné senki hogy rockot vagy metalt hallgat mégis imádják.Egyetértek a véleményeddel.
2016. jún. 16. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Aki rockzenét hallgat bármilyen stílusú rockzenét, vallhatja magát rockernek. Mindenki maga dönti el, szerintem nem a ruha tesz valakit rockerresé attól még lehet az, mert nincsenek pl bandás polói bakkancsa stb... Az én barátaim se rockerek, egy két számot szeretnek...szerintem ez se számít. És koncertre nem kötelező járni,hogy rocker legyél...csak ha az ember szeret egy bandát és van lehetősége akkor mondjuk szívesen elmegy a koncertjére :D
2016. jún. 17. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
28%

Két külön fogalom az, ha valaki rocker, és ha valaki szereti a rockzenét. Egy rocker ne járjon cuki virágmintás, divatcikk és egyéb ruhákban, mert az máris nem arra a "suttyóságra" utal ami jellemzi ezt az életformát. Koncert? Elengedhetetlen része az életmódnak. Semmi sem tiltja, hogy annak érezd magad de ha valóban rocker lennél, akkor szépen élnéd korlátok nélküli világodat a koncerteken, a kemény öltözködéssel és egyebekkel. Szép dolog kedvelni egy műfajt, de ha már követőjének vallod magad akkor arra mindenedet áldozod, nincs mese...

L/Metalhead

2016. jún. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
65%

(Előző válaszoló vagyok) egy olcsó fehér tornacsuka, egy lánc az oldaladra vaskerből, egy farmerkabát néhány szegeccsel és máris metal a kinézeted.. nem kell itt bandás pólókkal meg bakancsokkal szarakodni...

Koncertek drágák, annak aki semmibe veszi az underground bandák munkásságát, mert hogy ők nevetségesen olcsó pénzekért szórakoztatják a népet. Nem egy Black Sabbath, de akkor is odateszik magukat.

2016. jún. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha hallgatod, tiszteled a rockot és ezt mások előtt fel is vállalod, emellett rockernek tartod magad akkor az vagy! Mindegy hogy ki mit mond! ;)
2016. júl. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!