Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Divatrockerek lettek, vagy...

Divatrockerek lettek, vagy csak én vagyok ennyire elvetemült?

Figyelt kérdés

Két lány osztálytársamról van szó. Eddig mind a kettő nagy pop zene rajongó volt, mentek náluk a menő énekesnők/énekesek dalai, most meg...

BVB-s, BMTH-s, AA-s idézeteket, zenéket osztanak meg ahol csak érik. Az egyikük meg bezsongva magyarázta nekem a hétvégén mikor összefutottunk, hogy megrendelte a BMTH-s polóját, és még nem érkezett meg, és, hogy a másik csaj is rendelt, és hogyha akarok, én is rendelhetek. Én meg: OKÉ, KÖSZ, nem akarok rendelni. Kérdeztem, mióta ez a nagy mánia, ő meg válaszolta, hogy mióta először fellépett a fiú(!!) osztálytársunk az új metál bandájával, amiben jelezném mind elég jól kinéző(!!!) fiúk vannak, és a fiú osztálytársunkért is nagyon odavannak(!!), s mondja még a csaj, hogy hát akkor megtetszettek a számok, amiket énekeltek, és azóta...


Kérdem én, mi ez, ha nem divatrockerség? Lehet bennem is van hiba, hogy így minősítek, de kezd felb.*aszni.


Nem lennék meglepve, ha egy hónap múlva már kemény rocker lányként jelennének meg. De sajnos úgy veszem észre, a környékünkön minden lánnyal ez történt mióta az új, menő banda fellépett, és fellép.



2016. máj. 3. 17:11
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Identitáskereső tinikislányok. Mit vársz?
2016. máj. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
de idegesítőőő
2016. máj. 3. 17:19
 3/20 anonim ***** válasza:
74%
Nyugalom, te sem vagy különb, csak te esetleg találtál egyvalamit, amit lassabban fogsz kinőni, mire érett felnőtté válsz. Ez a kétféle gyerek létezik. Az egyik sokfélét kipróbál, gyakran vált stílust, a másik belenő egybe, amit akár a húszas évei elejéig megtart, valaki tovább is.
2016. máj. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem teljesen értek egyet az előző válaszolókkal. Nem ugyanaz a helyzez a kérdezőnél, és a két csajnál mindössze odőtartam beli különbséggel. Míg a kérdező azért rocker (gondolom, hogy az), mert élvezi a rockzenét, beleillik az ízlésébe, a másik két csaj viszont csak magukra erőltetik a nűfajt, ami valójában nem is tetszik nekik.
2016. máj. 4. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
90%
Jah, és jozzáteszem, ez tényleg idegesítő tud lenni, és eléggé tudja piszkálni egy rocker/rockzenekedvelő csőrét, ha valaki, akinek fingja sincs a rockról próbál kemény metálosnal/rockernek tűnni...
2016. máj. 4. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

*hozzáteszem

Bocs, reggel van...

2016. máj. 4. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

*helyzet

+android billentyüzet

2016. máj. 4. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
12%

Nem nagyon értem hogy tudna egy underground stílus, mint a rock vagy metál divat lenni.

Inkább csak irigykedsz a fiúbandára meg a csajaikra.

2016. máj. 4. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Amûgy szerintem ök nem rockot hallgatnak hanem fiu bandákat. Van egy 12. es rocker haverom. Amikor gimibe kerult ezek voltak a kedvenc bandái. Mindegyiktol van egy tucat poloja. De o is mondta hogy mostmar sokkal gyengebbek. Ha valaki megnezi a bmth albumait az utoso 2 nagyon erzelmes. Semmi kemenyseg. Ezt mondta o is a BVB rol.Tehat szerintem maradnak ennel a felrockeres allapotnal es amit ezek a bandak egy resze csinal az a tinilanyok elbuvolèse. Keményebb fiubandak ennyi. Ettol fugetlenul mindenkinek szive joga hallgatni azt ami tetszik neki. A rock es a metal is valtozik. Ma mar a rengeteg alfaj kozul ok kepviselik az eggyik iranyt. Es még egy dolog: egy bandat egy album alapjan nem erdemes megitelni mert lehet az 1. bejon a 2 nem a 3at meg imadni fogod ;)
2016. máj. 4. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
66%
A rock és a metál nem underground stílus. A "divatrocker"-ek meg legfeljebb a többi kamaszt tudják idegesíteni, akik azon keresztül definiálják amgukat, hogy õk "igazi" rockerek. Ezek az "igazi" rockerek majd akkor lesznek tényleg igaziak, ha kinövik azt a fázist, hogy külsõségekben éljék meg a rockerségüket (zenekaros póló, acélbetétes bakancs, stb.) felsõbbrendûség érzet (arrogancia) nélkül. Addig õk is divatrockerek, csak más fajták. Egyszerûen csak mélyebben belefolynak a szubkultúrába, hogy lehessen verni a mellet, hogy õk nem olyanok, mint a többi, nekik ez komoly dolog, meg életforma. Miközben ugyanúgy egyszerre akarnak különbözni és beilleszkedni valahová, mint mindenki abban a korban. De ez 20 fölött éretlenné és cikivé válik és a legtöbben ki is növik, kialakul a végleges személyiség, ahol már nem kellenek az ilyen külsôségek.
2016. máj. 4. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!