Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Gitárosok! Milyen erősítőt...

Gitárosok! Milyen erősítőt ajánlanátok kisebb fellépéshez? (Blues, rock, metal)

Figyelt kérdés
Laney,peavey,marshall,blackstar, line6 ilyenekre gondoltam, kb 100k-ig, tranzisztoros, esetleg előfokcsöves kombó...ötletek?

2016. jún. 18. 13:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Most akkor blues, rock vagy metál?
2016. jún. 18. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

bár sztem a régebbi vt40+ jobb volt, de ez is tökéletes mindenféle stílusra


www.hangszerdiszkont.hu/gitarerosito/gitarkombok/vox-vt40x-valvetronix-elofokcsoves-gitarkombo

2016. jún. 18. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2016. jún. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Á, köszönöm a válaszokat. Az van első válaszoló h egyszóval olyan kéne ami mindenre jó...vagy valami olyasmi.
2016. jún. 18. 22:56
 5/6 anonim válasza:

mindenre jó? hmm..

Én egy Roland 60 ason játszottam egy klubkoncerten tegnap, elég jól szól, de ki volt mikrofonozva pluszban.

Azon pl. vannak beépített modellek így elég univerzális. Egy ilyen cucc simán 100 alatt van.

Ha jobb megoldást akarsz, ami drágább is, akkor persze egy fejet vegyél és pedálokat, ezeket már külön a műfajokhoz (metál blues..) lehet kapni.

2016. okt. 16. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Olyan ami mindenre jó az nincs. Nekem például van egy őskövület full csöves Laney fejem aminek gyönyörű szép tiszta csatornája és egy okádék torzítottja van. Ezt használom szívesen és pedálkázom rajta ha muszáj.
2018. ápr. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!