Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Csak engem idegesít?

Csak engem idegesít?

Figyelt kérdés
Van egy ismerősöm. Abszolút nem szereti a rockot, mindig mondja, mennyire utálja. Én rocker lévén mondom, oké. Aztán drága rockgyűlölő egyénünk elkezdte olvasni a Szent Johanna Gimit. Abban volt valami spanyol nevű gyerek, Cortez, vagy Rodriguez, vagy nem tudom. És ennek a gyermeknek a kedvenc bandája a Ramones. Namost, rockgyűlölő egyénke azt mondta, hogy utálja a rockot, de ha a Ramones-ról van szó, akkor imádja. Na most én itt fogtam a fejem, de rendesen. Az ilyenek csak engem szoktak idegesíteni?

2016. jún. 17. 06:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Engem Cortez alapból idegesít, a srácnak az egyénisége kb. nyolc könyvön keresztül abból áll, hogy jól néz ki, tahón viselkedik és mindenki odavan érte, szóval nem nézek ki túl nagy észt a rajongótáborából.
2016. jún. 17. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne húzd fel magad ilyeneken, de tényleg hülyeség:D Biztos fiatal egyénről van szó, majd rájön arra hogy hogy mennek a dolgok:) vagy nem, van aki felnőttként is hülye:D
2016. jún. 17. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

ismerős a helyzet..

nekem húgommal van így a dolog, ugyanis adott egy zene ( [link] ),ami ugyanúgy elektronikus mint esetleg akármelyik másik a csatornáról, de ezt szereti, gondolom mert népszerű..bezzeg ha akármelyik előadótól mutatnék neki zenét a kettő közül, az nem tetszik neki..ez is érdekes dolog ha csak azért szeret egy számot mert népszerű

2016. jún. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ne idegeskedj, inkább derülj rajta egy jót! ;)


Mondanám, hogy simán megesik, hogy az ember olyan műfajból is megszeret egy-egy előadót, ami alapvetően nem az ő világa (velem is előfordult már ilyen), de az ismid egy az egyben segget csinál a szájából. Részemről bárki, aki gyűlölködik:

1.) unintelligensebb annál, hogy megértse, mennyire szánalmas és felesleges dolog, amit csinál. Nem érdemes foglalkozni vele.

2.) annak túl sok szabadideje van, úgyhogy nyugodtan jöhet segíteni kigazolni a kertet :)))

2016. jún. 19. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!