Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ajánlanátok vidám hangulatú...

Ajánlanátok vidám hangulatú zenéket mély mondanivalóval?

Figyelt kérdés

Vagy olyan bandákat mint a Twenty one pilots? Vagy ahhoz hasolnó zenéket mint amik a My Chemical Romance Danger Days albumában vannak...


Olyat ami nem halálosan fekete és depressziós hanem vidám, ritmusos stb,de mégsem a s*eggrázásról meg a prostitúcióról, piáról szól.



2016. jún. 19. 18:14
 1/8 anonim ***** válasza:

Jimin-Stand up hun sub

(ez egy koreai dal, egy sorozat betet dala volt. szamomra a szovege nagyon inspiralo)

2016. jún. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ez kicsit mai csibe, de én nagyon szeretem (rap-rock) https://www.youtube.com/watch?v=MzAZZqotAFI :)
2016. jún. 20. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
https://www.youtube.com/watch?v=izpqDWN5iVQ Neki van elég sok elvont, de mégsem depressziós száma.
2016. jún. 20. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi zenéket :) a Hollywood Undeadet pedig ismerem és jóféle^^
2016. jún. 20. 11:45
 5/8 anonim ***** válasza:

power metal

bármelyik zenekar

2016. jún. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2016. jún. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 me14me válasza:
A Green Day-től a Miniority. Kicsit vicces a hangzása, jó pörgős és szerintem elég jó a szövege, főleg ha nem vagy az a tipikus tükör, aki ugyanúgy viselkedik, öltözködik és beszél, mint a többiek.
2016. júl. 9. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
2016. júl. 10. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!