Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi ennek a francia szerelmes...

Mi ennek a francia szerelmes zenének a címe?

Figyelt kérdés
Elfelejtettem a szám címét.Gyönyörű francia zene. A klipje kb az 1800as években játszódhat. Egy hosszú hajú férfi van benne, van olyan rész mikor a kádban ül, 2 2 vagy 3 nő van körülötte akik "fürdetik". NAgyjából ennyi jutott eszembe róla.

2016. jún. 23. 19:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Semmi nincs a szövegből, amire emlékszel? Ha nem tudsz franciául, akkor csak megközelítőleg, amit kihallasz belőle...
2016. jún. 25. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg a Le Roi Soleil (A Napkirály) című musicalból lehet egy dal, abban van egy ilyen fürdetős rész, ha jól emlékszem.
2016. jún. 25. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

második válaszolónak hála megvan.nem az a zene amit írtál, de beírtam youtubeon és kiadta azt amit keresek. ez lenne az:

https://www.youtube.com/watch?v=o7bUl9yhhH8

2016. jún. 26. 22:05
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez az, amit a második írt. A "Le Roi-Solei" a musical címe, ez pedig az egyik dal a musicalből.
2016. jún. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Örülök, hogy megtaláltad.

Pár éve láttam a párizsi Városi Színházban (Châtelet), gondoltam, hogy ez lesz az.

2016. jún. 26. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!