Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Először megyek fesztiválozni...

Először megyek fesztiválozni (Balaton Sound), mire készüljek?

Figyelt kérdés
Sok a kábszeres, nagyon nagy a tömegnyomor?
2016. jún. 24. 00:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Elképesztően sok dìszb**ira hasonlóan nagy mennyiségű r**ancra és rengeteg kábítószerre ja még nagyon sok pénzt vigyél mert éhen halsz.
2016. jún. 24. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nagyon-nagyon sok ember lesz, többségük teljesen részeg vagy be van cuccozva (vagy mindkettő), az elejétől a végéig. Főleg fiatalok, nem az intelligensebb rétegből. Kb. naponta 15x fognak betalálni azzal, hogy megd**nának, és 5x azzal, hogy érdekel-e egy kis pörgető anyag, illetve, hogy van-e egy szál cigid. Tömegnyomor lesz, mindenhol smároló párok vagy kupacok, a földön szőnyegként terül majd el a hányás, húgy, szemét és kiborított piák egyvelege.

Tény, hogy a diszkókedvelőknek sok jó fellépőt hoznak oda, és a strand is király, de emberi igénytelenségben lassan vetekszik a Szigettel, pedig az nagy szó.

Ja, pénzzel is úgy készülj, hogy a pohár sör 800.

2016. jún. 24. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én azt hallottam, hogy valamelyik évben akkora tülekedés volt a hazafelé tartó vonatnál, hogy egy srác a sínekre került és odalett mindkét lába.
2016. jún. 24. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Ezeket (a 3as kivételével) mind személyesen éltetek át? :O
2016. jún. 25. 14:24
 5/6 anonim ***** válasza:

Haver téged hülyítenek.

Az utcán is sok a díszbu*i meg a hülye ember. Igen, lesz a fesztiválon is. De az utcán is el tudod kerülni őket, a fesztiválon is menni fog.

Tömeg egyértelműen lesz, fesztiválon sok ember van, de nem taposnak agyon.

Kábszisok is lesznek, de egyrészt nem fél Sound lesz beállva, másrészt mint mondtam, ha akarok elkerülöd őket.

2016. jún. 26. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%

Kezdeném azzal, hogy a srác azért esett be a vonat alá, mert felugrott a már mozgó szerelvényre.

Korsó sör 650. Pizza szelet kB 700 kóla/Fanta stb 450 redbull 690

Ez lesz a harmadik bérletes soundom, de droggal még soha nem kínáltak. Ja és még nem láttam bent senkit hányni. Biztos rosszkor volt nyitva a szemem :) nincs tömegnyomor csak sokan megállnak az út kellős közepén.

2016. jún. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!