Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Balaton sound egyedül?

Balaton sound egyedül?

Figyelt kérdés

Lehet,hogy egyedül kell menni,alkuvel mentem volna az nem tud jönni! Egy másik társ találálsa egyelőre kétes. A vip-be mentünk volna..

Keressek szállást keresőket és a vippel bulizzak a sima jegyes néppel? Mit tegyek?


2016. jún. 26. 19:16
 1/7 anonim ***** válasza:

Pontosan!

Menj el, főleg ha VIP. Úgyis tudsz csapódni társaságokhoz, még jobb buli is lesz, mint eleve valakikkel menni:)

2016. jún. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Eddig én is egyedül megyek mert a barátnőm még se tud jönni nem tudom sikerül e társaságot szereznem addig írj priviben esetleg
2016. jún. 28. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Nálam is kétes a dolog mondjuk nekem 5 napos bérletem van,tehát ha törik,ha szakad akkor is bulizok egy jót. Gondoljatok bele ez egy fesztivál, az emberek többsége nyitott és jó fej. :)


20/L

2016. jún. 30. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nem kell aggódni, csatlakozzatok hozzánk :D
2016. júl. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Ha bárki szeretne írjon mert nekem is lemondta mindenki és egyedül mennék(bár egyedül valószínűleg nem megyek)4napos bérletem van.:))

17/L

2016. júl. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Valaki mégis írja már meg nekem hogy mégis mi a fenében különbözik a VIP a sima jegyestől. VIP kb. 5 Ft-tal drágább egyetlen egy helyre szól ahonnan rálátni a nagyszínapdra. Meg amúgy is mi ez a hülye megkülönböztetés? "napijegyes nép". Sok sznob paraszttal bulizni felemelő érzés lehet oda is való vagy.
2016. júl. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Will Iron válasza:
Sziasztok. Idén keszük valaki egyedül? Pénteken mennék (júl. 1.)
2022. jún. 29. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!