Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Tudnátok olyan gitárkombót...

Tudnátok olyan gitárkombót ajánlani ami hallatszik akusztikus dob mellett?

Figyelt kérdés
maximum 80000 forintért

2016. júl. 9. 20:49
 1/3 anonim ***** válasza:
milyen stílusra , és használtan is jó-e?
2016. júl. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Rock. Ha lehet inkább új.
2016. júl. 10. 21:51
 3/3 anonim ***** válasza:

nekem egy peavey envoy 110 kombó volt az első, és a maga 40 wattjával alkalmas volt dob melletti játszásra. Ha jól emlkészem 5-nél magasabbra nem is nagyon tettem a hangerőt. Még ma is ezt használom otthoni gyakorlásra, bár szerintem érdemes venni hozzá egy torzító pedált mert nekem a beépített torzítás nem nagyon jött be.


Amúgy szerintem sokkal jobban járnál ha használtan vennél, ennyi pénzért már nagyon jó kombókra is rá lehet akadni. És legtöbbször nem kell attól félni hogy hibás lesz, mert az ilyen dolgok nem szoktak olyan gyakran elromlani, főleg ha gyakorló kombóról van szó. Meg amúgy is rengeteg ember van aki elkezd zenélni, vesz drága cuccokat, aztán megunja és meg akar szabadulni tőlük.. így aztán valóban jó cuccokat lehet venni fele annyiért.

2016. júl. 12. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!