Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Van valaki aki nagy rajongója...

Van valaki aki nagy rajongója Jacob Sartorius-nak?

Figyelt kérdés

2016. júl. 14. 23:42
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
90%

Gyűlölöm!


Mármint nem a gyereket, hanem magát a jelenséget. Azt, hogy

kislányok milliói rajonganak érte a semmiért.

Kezdjük ott, hogy zenére való tátogással lett híres, amihez annyira nem kell tehetség, hogy akár én is meg tudnám csinálni.


A Sweatshirt zenéje minden szempoltból förtelmes. Azon kívül, hogy hallgathatatlanul unalmas, a gyerek hangja szinte nem is létezik, annyira szétfosták autotune-nal. A szövegről már ne is beszéljünk. Egy pulóverről szól, amit át akar adni a barátnőjének. Arra lennék kíváncsi, hogy ha valaki ilyen (rossz) dalokkal tudja csak kifejezni az ,,érzelmeit", akkor mennyi fogalma lehet a szerelemről! A videoklipet pedig egy totális baklövés volt elkészíteni. Tizenhárom évesen ne játsszunk már nőcsábászt... kérlek!


A Hit or miss első hallásra (ha nem nézed a klipet és nem érted a szöveget) nem is olyan rossz, viszont az Autotune ezt is elrontja a refrénnél, majd végigkísér minket az egész számon. Itt viszont megint szembejön a zene szövege; ez konkrétan arról szól, hogy Jacobnak semmi gondja nincs, neki nagyon könnyű az élete, bla-bla-bla. Fúj! No comment! A klip még undorítóbb. Minden lány, aki csak meglátja őt, nekimegy a fának, elesik, elveszti az eszét... a végére pedig ezrek követik őt, miközben a saját koncertjére megy (egy számmal koncertezik... hehe). Ehhez szerintem nincs mit hozzáfűznöm.


Az All My Friendsnek nincs hasonlóan zavaró tényezője, de a dal tulajdonképpen pár sor ismételgetéséből áll idegesítő hangon, miközben a dal teljesen értelmetlen és összecsapott. A szöveg olyan sorokkal van tele, hogy ,,csináljuk megint amit akarunk ma este, hey", ,,ez egy vad utazás lesz". Mi a f@$z? Valószínűleg az én fantáziám túl mocskos, de ez már azért nevetséges. Tizennégy éves lett egy hónapja, hagyjuk már.


Összefoglalva; Jacobnak semmi keresnivalója a zeneiparban, se hangja, se egy értelmes sora, hatalmas egója és több millió 10 év körüli rajongója van. Két-három év múlva már egy lecsúszott senkiházi lesz, nulla hírnévvel. Most kivételesen egyet kell értenem Dancsó Péterrel; a média kifacsarja majd a gyereket, és a középpontban maradáshoz mindenféle botrányba kell majd keverednie, és úgy végzi majd, mint Justin Bieber. Mondjuk neki azért van hangja, és idősebb is Jacobnál. A mostani ,,rajongói" is nevetni fognak hamarosan azon, hogy kiket bálványoztak egykor. Ennyi.


Gyakran ismételt kérdések (GYIK):


- Ha nem tetszik, minek hallgatod?

- Nem hallgatom, csak zavar, hogy ilyen farkak hódítják

meg az internetet.


- Mit tettél le az asztalra?

- Felesleges ezt kérdezni. Ettől még nem lesz értelmetlen,

amit mondok. De azt is megkérdezném, hogy Ő mit? A fentebb

felsorolt dolgokkal elérte, hogy a nyugati világ minden

harmadik 10-13 év közötti lányának ő jelképezze a

szerelmet?


- Minek ítélkezel felette? - nem is ismered személyesen!

- Nem állítom, hogy Ő rossz ember lenne. A zenéit és a

munkásságát véleményetem, nem Őt. De a már itt tartunk...

te minek rajongsz érte? - nem is ismered személyesen!


Ja, és irigy sem vagyok. Csak elmondom a véleményem! Várom a lepontozásokat az olyan hiperrajongóktól, akik végig se olvassák az írásomat, de már megbélyegeznek engem jacobutáló-büdöszpukinak.

2016. nov. 3. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
43%
#21 szóhoz se tudok jutni, annyira jol leírtad h mi a helyzet ezzel a gyerekkel
2016. nov. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim válasza:
13%
Mi az hogy semmi tehetseg nincs benne ugy enekel ❤👆😱 na és olyan helyes ❤❤❤❤ es cuki
2016. dec. 22. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 Biapernys ***** válasza:
True😻😻😻
2016. dec. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim válasza:
Ő a mindenem.
2017. jan. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim válasza:
Imáááádom!😍😍😍 Awww
2017. jún. 30. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim válasza:
Eddig nem szerettem. De most jobban meghalgattam pár számát, és jobban megnéztem pár közösségi "oldalát". Mit ne mondjak :D bevallom, meg imádtam. (És nem tudom hogy)
2017. aug. 12. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!