Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Campus fesztiválra hogy megy...

Campus fesztiválra hogy megy a bejutás?

Figyelt kérdés
Egy barátom vett nekem jegyet elvileg interneten de nem tudom hogy juthatnék be, csak egyszerűen odamegyek mondom a nevet, lakcímet és személyi igazolvány számot ? Így be fognak engedni ? Előre is köszi a segítséget :)

2016. júl. 16. 20:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha vett jegyet, arról nyilvánvalóan kapnia kellett valamilyen e-mailes visszaigazolást. Na azt kell elolvasni, lehet, hogy ki is kell nyomtatni.
2016. júl. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Szia, netes jeggyel még nem voltam, de valószínű így megy:

-Kinyomtatod az email visszaigazolást a vásárlásról

-A főbejárat előtt van jópár jegybeváltó (ugye a karszalagra), ahhoz a bódéhoz mész, ahova a netes jegybeváltás van kiírva

-Odaadod a kinyomott visszaigazolást

-Azon rajta van minden, ha névre szól (ezt nem tudom, de reális ha kérték) viszed a személyid

És kész:)

2016. júl. 17. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
egy szervezet által megyek ők vettek jegyet én nem kaptam semmilyen e-mail-t se papírt róla
2016. júl. 17. 13:17
 4/4 anonim válasza:

Akkor mindenképp érdeklődj náluk, a szervezetnél (az elején csak egy barátot írtál, ez azért nem ugyanaz).

Valamilyen formában muszáj adniuk neked valami kézzelfoghatót, mert névre tuti nem engednek be a fesztre, nem hiszem hogy vezetnek ilyen névsort, jegy kell és kész.

Előző voltam :)

2016. júl. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!