Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Kpopperek! Ti elmentetek...

Kpopperek! Ti elmentetek volna a Kcon koncertre Párizsban?

Figyelt kérdés
Ott volt a SHINee, BTS. Én már nagyon megbántam, hogy nem mentem el. Vonattal "csak" 3,5 órányira lakok Párizstól, Németországban. Nem beszélek franciául, angolul meg csak olyan alapszinten. Meg egyedül akkor olyan abszurdnak tűnt az egész. A koncert egyébként június elején volt, én meg pont májusban lettem 18. Az már más kérdés, hogy a szüleim tuti nem engedtek volna el. Tudom, hogy már késő, de jövőre nincs rá esély, hogy megint lesz egy ugyanilyen, Párizsban?

2016. júl. 24. 22:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem lesz még ilyen. Akár Németországban is. Ha nagykorú lennék akkor biztos hogy elmentem volna...:(
2016. júl. 25. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha hiszed ha nem én is ugyanezen gondolkoztam... és hogy mennyire kár volt kihagyni :/ de én még fiatalabb vagyok nálad úgyhogy semmi esélye nem volt ennek, tekintve hogy a szüleim nem nagyon örültek volna neki. Én pedig beszelek angolul és franciául is. Egyébként én is németorszagban lakom nem messze párizstól :) :) de ne izgulj elég nagy az esélye annak hogy hozzánk is ellátogatnak.
2016. júl. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon szerettem volna elmenni,de szinte lehetetlen volt. Mivel még csak 15 vagyok,pénzem sem lett volna a jegyre,kiutazni meg pláne nem tudtam volna. A szüleimet hónapok óta győzködöm,hogy,ha M.o-ra jön a Bts elmehessek,de még azt sem engedik:/

Úgyhogy még minimum 3 évet várnom kell,hogy láthassam őket:/

2016. júl. 26. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos én is így vagyok vele. :( Az a baj, hogy innen Magyarországról nekem nagyon drága lett volna kiutazni, ráadásul egyedül, pedig meg lett volna a lehetőség, mert elmúltam 18 és akkor pont szünet volt az iskolában is.

Mindig mikor eszembe jut, akkor elkap a rossz érzés, de arra gondolok, hogy nem érte volna meg elutazni Párizsba, mert az nagyon drága lenne a koncert jeggyel együtt, a szüleim nem állnák, nekem pedig nincs ennyi pénzem.

Aztán még ott a kérdés, hogy mit csináltam volna egyedül. :D

De remélem lesz még hasonló lehetőség a közeljövőben. Szomorú, hogy Európa amolyan "kpop feketelyuk", pedig még Dél-Amerikába is rendszeresen turnéznak bandák...

2016. júl. 31. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szinte biztos, hogy jövőre is megrendezik! Nagyon sokan voltak, jó volt a hangulat és mindenki HongKi-t akart :D

16 éves vagyok, távolsági busszal 5ó-t utaztam egyedül. Simán ki leht bírni az egydüllétet, mindenki a maga dolgával törődött. Bár voltak olyan fanok is akik kifejezetten a társaságnak szentelték figyelmüket. A szervezés profi volt.

Ha jövőre is lesz, nem hagyhatod ki! :)

2016. okt. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!