Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért olcsóbb a Skillet...

Miért olcsóbb a Skillet koncertjegy, mint a Nickelback?

Figyelt kérdés
Amíg a Nickelback koncertre 15ezren alul nem találtam jegyet,addig a Skillet koncert ötezernél kezdődik.(dec. 3-án) Nem lesz nagy atrakció,vagy miért ilyen olcsó? Vagy a Nickelback jegyek túl drágák?

2016. júl. 25. 13:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én azt veszem észre - bár mindkét együttest szeretem - , hogy a Nickelback népszerűbb és ők meg tudnak tölteni egy Arénát. Az Arénás koncertek amúgy is 10k fölött kezdődnek. A Skillet az Akváriumban lesz, ami ugye jelentősen kisebb, mint a másik helyszín. Szóval az ár nem határozza meg egy banda értékét.
2016. júl. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Pontosan úgy ahogy az első mondja, helyszíntől függ.

Bár én meglepődtem hogy nem a Sportarénában lesznek.

2016. júl. 26. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ja,akkor jó,én is azt hittem,hogy nagyobb helyen koncerteznek,akkor így már értem. Egyébként ha idén 2x is koncerteznek itt,szerintetek jövőre is lehet rájuk számítani majd ,vagy ez idén ilyen kivételes alkalom és az elkövetkező pár évre letudták Magyarországot? (Csak mert idén nem biztos hogy eljutok a koncertjükre sajna :(( )
2016. júl. 26. 15:58
 4/6 anonim ***** válasza:
Ugye 3 éve voltak először a Nickelback előzenekaraként, akkor említették is, hogy még fognak jönni. Aztán a következő évben voltak a VOLT-on és idén is, ahogyan én észre vettem elég szép számmal voltak jelen a közönségben, így már érett, hogy önálló koncerttel is jöjjenek. Szerintem jövőre is láthatóak lesznek fesztiválon.:)
2016. júl. 26. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nagyon remélem! Köszi a választ! :)
2016. júl. 26. 20:20
 6/6 anonim ***** válasza:
14 ezer forintért kaptam jegyet :D
2016. szept. 11. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!