Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Yamaha f370dw vagy Cort ad810...

Yamaha f370dw vagy Cort ad810 gitár?

Figyelt kérdés
Kezdő gitáros vagyok (kb 3hete gitározom), vettem egy Yamaha f370dw gitárt és nem tudom, hogy meg legyek- e vele elégedve. Mivel egyedül tanulok gitározni otthon (megfelelő módszerrel), nem tudom, hogy mit kellett volna eddig elérnem, de amit hallok, ahogy gitározok az egyáltalán nem csilingelő. ez normális vagy a gitárral lehet baj?

2016. júl. 29. 11:26
 1/2 Waff ***** válasza:
Habár nekem Cortom van,de az a Yamaha nagyon jó kis gitár! Nagy valószínűséggel veled van a gond,nem a gitároddal. Ezt nem bántásból mondom,nem úgy értem hogy gond van veled,hanem hogy nagyon de nagyon kezdő vagy még és valószínűleg nem állt még rá a kezed hogy rendesen lefogjad a hangokat. Mit és hogyan szoktál gyakorolni? Milyen "bajokat" tapasztalsz konkrétan a gitároddal?
2016. júl. 30. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

köszönöm a választ! teljesen egyet értek, napról-napra szebben és szebben szól, szóval a gitár rendben van szerencsére

gondolkoztam, hogy a steel medium húrt lecseréljem, bronz lightra.. szerintem szebben szólna és a bal kéz ujjaimnak se lenne ilyen fájdalmas

2016. júl. 30. 20:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!