Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyik zeneszerkesztő programo...

Melyik zeneszerkesztő programot ajánlanátok?

Figyelt kérdés
A lehető legegyszerűbb leszek. Hangszereim nincsenek, sem egyéb kellékek. :) Viszont játszani tudok. Létezik-e egy olyan zeneszerkesztő program, amivel lehet nagyon nagyon egyedi és minőségi zenéket készíteni? Gondolok én olyan rejtett opciókra benne, hogy a billentyűzetet lehet-e beállítani szintetizátor billentyűkre, stb?

2016. júl. 31. 01:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Ahoz nem jó a win10...
2016. júl. 31. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem nagyon tudom hova tenni a kérdést.


"Hangszereim nincsenek, sem egyéb kellékek. :) Viszont játszani tudok."

Min?


"Létezik-e egy olyan zeneszerkesztő program, amivel lehet nagyon nagyon egyedi és minőségi zenéket készíteni?"

Kb mindegyikkel lehet, erre találták ki őket.

A zene minősége legkevésbé a szoftveren fog múlni.


"Gondolok én olyan rejtett opciókra benne, hogy a billentyűzetet lehet-e beállítani szintetizátor billentyűkre, stb?"

Miért lenne ez rejtett opció, miféle hülyeség ez?

Szerintem ez is megoldható bármelyikben, amelyik tud midit szerkeszteni.

A kérdés csak, hogy mi értelme, amikor egy PC billentyűzet teljesen alkalmatlan zenélésre.

Midi billenyûzeteket lehet venni egész olcsón, amik legalább billentésérzékenységet tudnak valamennyire.

2016. júl. 31. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hangszeren játszásra értettem. Szerettem volna értelmes válaszokat.
2016. aug. 2. 22:05
 4/6 A kérdező kommentje:
Én program nevet kérdeztem, nem külön vásárlásra buzdítást, és a kérdésem értetlen kiforgítását kértem. Köszönöm.
2016. aug. 2. 22:09
 5/6 Zénevű ***** válasza:

Én Ableton Live és FL Studio szoftverekkel dolgozom, mindkettő tudja az általad említett funkciót.

Mindkettő professzionális zeneszerkesztésre való, mindkettőt nagyon sok idő megtanulni jól kezelni, de az idő meghozza majd a gyümölcsét, ha kitartó leszel! :-)


Sok sikert!

2016. aug. 8. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Reason, FL studio
2016. aug. 8. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!