Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Nemtudom hogy hova kellett...

Nemtudom hogy hova kellett volna ezt a kerdest feltennem de jo itt is. Egy akusztikus gitar szerintetek meg er 10. 000 ft-ot?

Figyelt kérdés
Meg nem lattam azt a gitart de anyum keresztanyjanak az unokaja adja el mert kell neki a penz en meg mar regota vagyok egy gitarra szoval most itt lenne a lehetoseg.. Majd ha ott lesz anyum keresztanyjanal akkor szol es megyunk megnezni meg majd kiprobalom hogy milyen es nemtudom hogy meg e er 10.000 ft-ot de szerintem egy gitarert nem sok penz.. Es szerintetek??
2016. aug. 13. 11:40
 1/4 anonim válasza:
Javaslom a "szórakozás" és "zene" kategóriát, ott többen tudnak segíteni! Egyébként pedig nézz utána neten, hogy az adott márkájú gitár mennyibe kerül újonnan, és kérdezz rá az állapotára. Ha nem értesz hozzá, nézesd meg valakivel! De családon belül nem hiszem, hogy átvágnának :)
2016. aug. 13. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én húrokat veszek majdnem ennyiért.
2016. aug. 13. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
én nem vennék akusztikust innentől kezdve nem ér annyit a szememben,de elég olcsó még így is márkáját kéne tudni azért nem mindegy hogy pl egy yamaha vagy valami noname kínai copy.Mindenképp tudni kellene róla adatokat,véleményeket és utána árhoz viszonyítani.Ha jó akkor ennyiért olcsó legalábbis ha azt nézzük hogy az enyémnek a floyd rose tremololja 2-szer ennyibe kerül
2016. aug. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Waff ***** válasza:
Ahogy fentebb is írták,jó volna tudni a márkáját. Na meg hogy klasszikus vagy fémhúros gitárról van szó.Ha valami kínai,használhatatlan vacak akkor nem ér még 1000 forintot sem. Mindenképp nézd meg a márkáját,a hang-lyukon keresztül ha belenézel a testbe,egy kis matrica van odaragasztva. írd ide hogy mit ír azon a matricán,többet tudunk mondani.
2016. aug. 14. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!