Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szeretnék egy új erősítőt...

RaiderHUN kérdése:

Szeretnék egy új erősítőt venni vonalból való felvételre. Lehetőleg már egy olyat ami vállalhatóan szól Metallica stílusban. Az elég vegyes kell-e még hozzá valami cucc vagy gond nélkül mehet a vonal akár laptop hangkártyába is?

Figyelt kérdés
jelenleg van egy behringer gm108-asom helyette néztem egy marshall vs 8080-at használtan elég vegyesek róla a vélemények, szóval gondoltam kiírom ide..
2016. szept. 13. 21:25
 1/5 anonim ***** válasza:

Vonal felvételre erősítőt venni eléggé öngól, nem arra való.

Egy jobb hangkártya kell meg egy jobb szoftver, mondjuk Mondjuk EMU0404 és Prositive Grid Bias.

Alaplapi hangkártya semmire nem jó.

2016. szept. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hát.. a 192 khz-et tudja azért az alaplapi is nem tudom hány biten de azért annyira nem rossz a felhozatalhoz képest.. egyébként lesz egy behringer guitar link ucg102-őm.. szerinted szörnyen szólna?
2016. szept. 13. 22:02
 3/5 A kérdező kommentje:
hz* nem khz.. ölnézést :DDDD
2016. szept. 13. 22:03
 4/5 A kérdező kommentje:
és 24 bit
2016. szept. 13. 22:03
 5/5 A kérdező kommentje:
na.. pedig még részeg sem vagyok... 192.000Hz......
2016. szept. 14. 00:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!